Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни скутери

Adly , 9
Aeon , 2
Aixam , 3
Aprilia , 122
Baotian , 36
Benelli , 13
Beta , 2
BMW , 13
CFMOTO , 4
CPI , 3
Derbi , 6
Ducati , 1
Generic , 6
Gilera , 43
Honda , 47
Hyosung , 10
Italjet , 8
Jawa , 2
Jinling , 10
Kawasaki , 8
Keeway , 33
Kymco , 90
Lifan , 14
LML , 5
Malaguti , 13
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 5
Peugeot , 17
Piaggio , 176
Quadro , 1
Skyteam , 7
SMC , 1
Suzuki , 43
SYM , 42
Triumph , 2
Vespa , 45
Yamaha , 52

Пазар3 огласи за продажба на нови и половни скутери од познатите брендови Piaggio, Kymco, Aprilia, Yamaha, и многу други. Најдобри цени на моторцикли над 50cc.

13 септ. 13:11 Скутер , Скопjе , Бутел

Skuter 150 cc

460 ЕУР

13 септ. 04:14 Скутер , Тетово

Skuter ersi 125cc

500 ЕУР

12 септ. 14:52 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Vespa 300 GTS

5 850 ЕУР

09 септ. 16:15 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Се продава

5 850 ЕУР

08 септ. 20:11 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Piaggio Beverly 300

4 850 ЕУР

07 септ. 20:48 Скутер , Скопjе , Бутел

Se prodava Aprilia Sr 50

700 ЕУР

06 септ. 02:03 Скутер , Скопjе , Скопје

E Scooter Tetovo Pali VOSI

15 000 МКД

31 авг. 14:02 Скутер , Скопjе , Аеродром

Skuter BMW C400GT

9 000 ЕУР

21 авг. 10:21 Скутер , Скопjе , Центар

Piaggio Medly 125 ABS

2 650 ЕУР

19 авг. 23:28 Скутер , Дебар

250cc

3 300 ЕУР

18 авг. 15:21 Скутер , Тетово

Aprilija Atlantic 500cc

2 500 ЕУР

17 авг. 06:38 Скутер , Гостивар

APRILIA SR 125 2 TACT!!!

500 ЕУР

15 авг. 22:16 Скутер , Скопjе , Бутел

Piaggio Medley S 150 cc

4 200 ЕУР

06 авг. 13:47 Скутер , Куманово

Kymco Super 8 125cc

1 800 ЕУР

04 авг. 16:06 Скутер , Скопjе , Скопје

Piaggio Beversli S300

5 400 ЕУР

29 јул. 11:07 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Piaggio Beverly 300ie

4 500 ЕУР

Година: 2012
28 јул. 11:23 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Skuter od 150m3

350 ЕУР

25 јул. 12:22 Скутер , Тетово

Skygo 125cc

500 ЕУР

16 јул. 11:30 Скутер , Скопjе , Бутел

Yamaha X-Max Iron Max

6 800 ЕУР

10 јул. 14:34 Скутер , Скопjе , Карпош

Benelli 750s 2021 kako nov

5 200 ЕУР

06 јул. 13:58 Скутер , Скопjе , Аеродром

Skuter BMW C400GT

9 500 ЕУР

26 јун. 15:04 Скутер , Кочани

Piaggio Beverly 200 GT

1 100 ЕУР

26 јун. 13:34 Скутер , Струга

Yamaha Aerox

600 ЕУР

13 јун. 17:27 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Garelli XO 150 c

1 500 ЕУР

12 јун. 21:40 Скутер , Скопjе , Аеродром

Se prodava glanz 150cc

550 ЕУР

05 јун. 22:50 Скутер , Куманово

Kymco Grand Dink 250 Fabrika

1 800 ЕУР

04 јун. 18:19 Скутер , Ресен

BMW C400X

7 500 ЕУР

04 јун. 18:12 Скутер , Ресен

BMW CX400

7 500 ЕУР

04 јун. 14:35 Скутер , Гостивар

Honda skuter 125k.

700 ЕУР

28 мај 10:03 Скутер , Скопjе , Чаир

Aprilia 50cc 2016

1 850 ЕУР

25 мај 15:49 Скутер , Ресен

BMW C400

6 500 ЕУР

14 мај 16:12 Скутер , Скопjе , Карпош

Vespa 150cc

Година: 2015
09 мај 17:35 Скутер , Скопjе , Чаир

Honda Ps 125

2 500 ЕУР

08 мај 21:30 Скутер , Скопjе , Чаир

Honda Ps125

12 ЕУР

Продажба на скутери Македонија


Купи скутер на Пазар3!


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат скутери над 50 кубика. Користете ги филтерите за да ги подредите сите огласи по цена, град каде се продаваат скутери, и марка на скутер. Секојдневно се огласуваат Honda скутери, Piaggio, Kymco скутери, Aprilia, Suzuki, Yamaha и мног други.Оваа категорија ја посетува голема публика во потрага по мотор над 50 кубика. Освен купувачите на скутери, доколку сте сопственик на скутер кој сакате да го продадете, или пак имате продавница за продажба на нови скутери, регистрирајте оглас веднаш и бидете дел од најголемиот огласник во Македонија, Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации