Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни скутери

Adly , 9
Aeon , 2
Aixam , 3
Aprilia , 122
Baotian , 36
Benelli , 13
Beta , 2
BMW , 13
CFMOTO , 4
CPI , 3
Derbi , 6
Ducati , 1
Generic , 6
Gilera , 43
Honda , 47
Hyosung , 10
Italjet , 8
Jawa , 2
Jinling , 10
Kawasaki , 8
Keeway , 33
Kymco , 90
Lifan , 14
LML , 5
Malaguti , 13
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 5
Peugeot , 17
Piaggio , 176
Quadro , 1
Skyteam , 7
SMC , 1
Suzuki , 43
SYM , 42
Triumph , 2
Vespa , 45
Yamaha , 52

Пазар3 огласи за продажба на нови и половни скутери од познатите брендови Piaggio, Kymco, Aprilia, Yamaha, и многу други. Најдобри цени на моторцикли над 50cc.

05 мај 21:29 Скутер , Куманово

Motorcikl marka yiying 150 cc

500 ЕУР

03 мај 07:16 Скутер , Кочани

Yamaha X-Max 250 2009

2 500 ЕУР

27 апр. 11:39 Скутер , Скопjе , Карпош

Vespa Quingin

790 ЕУР

22 апр. 13:37 Скутер , Скопjе , Карпош

Kimco Agility 150sm3 2020 fabrika 8.000km

2 200 ЕУР

13 апр. 11:21 Скутер , Неготино

Skuter Italjet Dragon 50cc

850 ЕУР

12 апр. 12:41 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Kymco exciting Ri 300

2 000 ЕУР Намалена цена

07 апр. 16:42 Скутер , Охрид

Piaggio vespa sprint 50cc

2 000 ЕУР

05 апр. 14:26 Скутер , Охрид

Sym Symphony 125cc SR 2012

03 апр. 14:29 Скутер , Кичево

Skuter Ocherk

27 мар. 17:53 Скутер , Охрид

Yamaha X-Max 250cc

4 000 ЕУР

27 мар. 13:04 Скутер , Неготино

Honda NC Integra 700

6 500 ЕУР

19 мар. 14:50 Скутер , Тетово

Keeway Outlook 2008 125cc

1 250 ЕУР

15 мар. 10:44 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Yamaxa X-Max 125

Година: 2007
14 мар. 20:59 Скутер , Охрид

Piaggio Liberty 150

1 500 ЕУР

13 мар. 16:12 Скутер , Велес

Piaggio Vespa 1999 6.500km Koristena kako nova

2 300 ЕУР

08 мар. 14:06 Скутер , Штип

Gilera Nexus 500

3 600 ЕУР

04 мар. 20:22 Скутер , Скопjе , Сопиште

Se prodava Hamachi

950 ЕУР

26 фев. 13:55 Скутер , Скопjе , Скопје

BMW GT 400 350 cc

8 300 ЕУР

19 фев. 17:21 Скутер , Скопjе , Бутел

Bmw c400 GT -2021 triple black

9 999 ЕУР

09 фев. 11:26 Скутер , Охрид

Piaggio vespa sprint s 50cc

2 200 ЕУР

03 фев. 15:45 Скутер , Куманово

Yamaha YQ50

31 јан. 10:28 Претпријатие Скутер , Куманово

People S 200

3 590 ЕУР

Онлајн
31 јан. 10:24 Претпријатие Скутер , Куманово

Drago 200

1 990 ЕУР

Онлајн
23 јан. 13:47 Скутер , Битола

Се продава

20 јан. 11:38 Скутер , Крушево

125

350 ЕУР

12 јан. 22:03 Скутер , Скопjе , Центар

Aprilia Scarabeo 500 GT ABS

3 400 ЕУР Намалена цена

10 јан. 09:52 Скутер , Гостивар

Aprilia Scarabeo 200i 2013

1 400 ЕУР

04 јан. 13:46 Скутер , Скопjе , Центар

Benelli 752s 2021 so 560km

4 800 ЕУР

03 јан. 20:22 Скутер , Тетово

Motor scooter 2000 cubik

2 500 ЕУР

03 јан. 05:39 Скутер , Прилеп

Se prodava

31 дек. 20:26 Скутер , Скопjе , Центар

Prodavam Beverly 300- 2018

2 509 ЕУР

30 дек. 14:44 Скутер , Скопjе , Шуто Оризари

Hamachi 200m3

1 300 ЕУР

27 дек. 06:50 Скутер , Скопjе , Аеродром

2020 Ski doo grand touring 600

7 999 ЕУР

22 дек. 11:37 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Beverli 500b kako nov

2 400 МКД

04 дек. 01:00 Скутер , Струга

Keway Arn 150c

400 ЕУР

18 ноем. 11:42 Скутер , Скопjе , Центар

Beverly 300CC

4 800 ЕУР

16 ноем. 14:11 Скутер , Скопjе , Карпош

Piaggio Medley 150 cc

2 700 ЕУР

16 ноем. 13:45 Скутер , Скопjе , Центар

Piaggio beverly

3 300 ЕУР

16 ноем. 05:16 Претпријатие Скутер , Куманово

Voge 300RR

4 390 ЕУР

Онлајн
16 ноем. 02:11 Скутер , Штип

Se prodava

11 ноем. 04:48 Скутер , Охрид

SYM 125 SR -12

1 500 ЕУР

08 ноем. 00:29 Скутер , Скопjе , Карпош

Motor

500 ЕУР

05 ноем. 15:03 Скутер , Кавадарци

Se prodava skuter Baotian

10 000 МКД

31 окт. 14:50 Скутер , Струга

Motor

320 ЕУР

Продажба на скутери Македонија


Купи скутер на Пазар3!


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат скутери над 50 кубика. Користете ги филтерите за да ги подредите сите огласи по цена, град каде се продаваат скутери, и марка на скутер. Секојдневно се огласуваат Honda скутери, Piaggio, Kymco скутери, Aprilia, Suzuki, Yamaha и мног други.Оваа категорија ја посетува голема публика во потрага по мотор над 50 кубика. Освен купувачите на скутери, доколку сте сопственик на скутер кој сакате да го продадете, или пак имате продавница за продажба на нови скутери, регистрирајте оглас веднаш и бидете дел од најголемиот огласник во Македонија, Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации