Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни скутери

Adly , 6
Aeon , 2
Aixam , 3
Aprilia , 119
Baotian , 36
Benelli , 12
Beta , 2
BMW , 11
CFMOTO , 4
CPI , 3
Derbi , 6
Ducati , 1
Generic , 6
Gilera , 43
Honda , 47
Hyosung , 10
Italjet , 7
Jawa , 2
Jinling , 8
Kawasaki , 8
Keeway , 33
Kymco , 75
Lifan , 14
LML , 5
Malaguti , 13
Motobi , 1
Motowell , 1
Mz , 4
Peugeot , 17
Piaggio , 171
Quadro , 1
Skyteam , 7
SMC , 1
Suzuki , 42
SYM , 42
Triumph , 2
Vespa , 45
Yamaha , 49

Пазар3 огласи за продажба на нови и половни скутери од познатите брендови Piaggio, Kymco, Aprilia, Yamaha, и многу други. Најдобри цени на моторцикли над 50cc.

Вчера 10:29 Скутер , Охрид

Piaggio vespa gts300cc

5 300 ЕУР

Година: 2022
28 ноем. 15:29 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Yamaha Nmax 125cc 2021

3 200 ЕУР

21 ноем. 14:36 Скутер , Скопjе , Чаир

Prodavam Beverly 350cc

3 300 ЕУР

17 ноем. 12:44 Скутер , Свети Николе

Se prodava

400 ЕУР

17 ноем. 12:39 Скутер , Скопjе , Скопје

Piaggio Beverly S 300cc (1100km)

5 800 ЕУР

13 ноем. 15:45 Скутер , Скопjе , Аеродром

Piaggio Beverly 250 ie staklo 2008

2 400 ЕУР

Онлајн
13 ноем. 08:31 Скутер , Куманово

Prodavam Skuter Yamaha

1 100 ЕУР

12 ноем. 00:31 Скутер , Кратово

Elektricen skuter

850 ЕУР

11 ноем. 14:25 Скутер , Тетово

Vespa gts supersport 300

5 800 ЕУР

08 ноем. 13:43 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Honda Forza

06 ноем. 20:34 Скутер , Скопjе , Центар

Piaggio vespa gts 300 NOV

6 200 ЕУР

04 ноем. 05:32 Скутер , Скопjе , Скопје

YAMAHA T-MAX 500 MOZE I ZAMENA

3 200 ЕУР

02 ноем. 17:27 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Vespa gts S300

6 500 ЕУР

02 ноем. 11:56 Скутер , Скопjе , Центар

PRODAVAM PIAGGIO BEVERLY S NOV 2023god

5 600 ЕУР

02 ноем. 06:04 Скутер , Куманово

HONDA X-ADV 750

13 900 ЕУР

02 ноем. 06:04 Скутер , Штип

se prodava Hamaci 4t 80cc

1 ЕУР

31 окт. 13:38 Скутер , Скопjе , Бутел

Piaggio Beverly 250ie

2 400 ЕУР

30 окт. 23:11 Скутер , Скопjе , Центар

Kymco Downtown 300i

2 900 ЕУР

28 окт. 21:40 Скутер , Скопjе , Скопје

Se prodava vespa derbi 50cc 2t, pali vozi

500 ЕУР

18 окт. 20:01 Скутер , Охрид

Sym Simphony 200cc

1 850 ЕУР

26 окт. 08:45 Скутер , Скопjе , Гази Баба

BMW C400GT 2020

7 500 ЕУР

25 окт. 10:12 Скутер , Скопjе , Скопје

Piaggio Medley S ABS

3 200 ЕУР

17 окт. 18:21 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava Piaggio Medley 125cc 2016

2 600 ЕУР

17 окт. 11:38 Скутер , Скопjе , Ѓорче Петров

Skuter Kymco

1 650 ЕУР

15 окт. 21:33 Скутер , Струмица

Kymco Downtown 350i ABS TCS 2022 GOD NOV!!!!

5 890 ЕУР

15 окт. 19:46 Скутер , Скопjе , Центар

PRODAVAM PIAGGIO BEVERLY 300 HPE

5 300 ЕУР

14 окт. 19:58 Скутер , Скопjе , Центар

X MAX 300 TECH MAX 2022

8 000 ЕУР

06 окт. 22:43 Скутер , Прилеп

Vespa Skuter -125

22 000 МКД

06 окт. 11:26 Скутер , Гостивар

Elektricen trotinet scooter ( Nov neotpakuva )

400 ЕУР

03 окт. 14:33 Скутер , Скопjе , Скопје

Yamaha X-Max 400 TechMax 2020

7 500 ЕУР

02 окт. 11:13 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

НОВА ВЕСПА

5 800 ЕУР

27 септ. 01:53 Скутер , Штип

SUZUKI AN 125CC

24 септ. 14:28 Скутер , Тетово

Se prodava

2 000 ЕУР

22 септ. 13:27 Скутер , Скопjе , Аеродром

PIAGGIO BEVERLY

22 септ. 07:22 Скутер , Скопjе , Аеродром

Piaggio Beverly 300ie

3 300 ЕУР

22 септ. 01:20 Скутер , Скопjе , Карпош

piajgo 125

2 500 ЕУР

21 септ. 15:51 Скутер , Скопjе , Аеродром

Piaggio Beverly 300 (2020) So kufer - Kako novo

4 700 ЕУР

21 септ. 12:51 Скутер , Скопjе , Карпош

suzuki 125

550 ЕУР

20 септ. 16:55 Скутер , Скопjе , Скопје

ПРОДАВАМ МОТОР АПРИЛИА!!!

400 ЕУР

19 септ. 14:49 Скутер , Свети Николе

Arora 150cc

300 ЕУР

19 септ. 13:02 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Zenski nov skuter Kuba Blueberry 50cc

1 200 ЕУР Намалена цена

19 септ. 11:57 Скутер , Скопjе , Зелениково

Italjet Dragon Hamachi

900 ЕУР

19 септ. 09:52 Скутер , Велес

Suzuki GSX-R 1000

17 септ. 18:39 Скутер , Велес

Piaggio MP3 125CC

3 000 ЕУР

13 септ. 13:11 Скутер , Скопjе , Бутел

Skuter 150 cc

460 ЕУР

13 септ. 04:14 Скутер , Тетово

Skuter ersi 125cc

500 ЕУР

12 септ. 14:52 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Vespa 300 GTS

5 850 ЕУР

09 септ. 16:15 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Се продава

5 850 ЕУР

08 септ. 20:11 Скутер , Скопjе , Кисела Вода

Piaggio Beverly 300

4 850 ЕУР

Продажба на скутери Македонија


Купи скутер на Пазар3!


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат скутери над 50 кубика. Користете ги филтерите за да ги подредите сите огласи по цена, град каде се продаваат скутери, и марка на скутер. Секојдневно се огласуваат Honda скутери, Piaggio, Kymco скутери, Aprilia, Suzuki, Yamaha и мног други.Оваа категорија ја посетува голема публика во потрага по мотор над 50 кубика. Освен купувачите на скутери, доколку сте сопственик на скутер кој сакате да го продадете, или пак имате продавница за продажба на нови скутери, регистрирајте оглас веднаш и бидете дел од најголемиот огласник во Македонија, Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации