Македонски | Shqip | English |

Велес | Моторцикли (над 50cc) | Спортски | Honda | CBR

16 мај 21:18 ,

CBR 600 RR

4 500 ЕУР

Година: 2006
25 апр. 19:02 ,

HONDA CBR 1000 RR

9 000 ЕУР

Година: 2009
24 фев. 18:02 ,

CBR 600RR

5 500 ЕУР

Година: 2006
Кон почеток