Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на спортски моторцикли

Aprilia , 2
BMW , 3
Ducati , 1
Honda , 2
Kymco , 1
Suzuki , 2
Yamaha , 2

Најдобрите цени на спортски моторцикли над 50cc само на Пазар3.мк!

Доколку продавате моторцикл регитрирајте оглас, и започнете со продажба веднаш! Доколку купувате моторцикл погледнете ги сите огласи во категоријата "Спортски мотоцикли", каде се огласуваат Honda, Kawasaki, Yamaha и други спортски мотоцикли.

08 јул. 23:18 ,

Skygo 125cc

500 ЕУР

Година: 2004

Продажба на нови и половни спортски мотори

Сите љубители на брзи, спортски мотори со сигурност ќе уживаат во оваа категорија на Пазар3.мк! Тука се продаваат најпопуларните модели на спортски моторцикли како што се  Honda cbr 125, Kawasaki 750 cc, Suzuki gsxr 600, Yamaha r6 50cc и многу други. Филтрирајте ги огласите по цена или бренд на мотор и пронајдете го идеалниот спортски мотор за Вас!

 

Прифатливи цени, спортски изглед, и мотори со одлични перформанси!

Купувајте и продавајте спортски мотори на Пазар3.мк!

 
Кон почеток