Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 125,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 125 | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мај 20:06 Скутер , Струга

125 cc

Година: 2006
13 апр. 23:24 Крос/Ендуро , Струга

Se prodava Kawasaki KMX 125 2t

800 ЕУР

Година: 1990
09 ноем. 08:58 Скутер , Струга

Motor TRUVA TR 125 T -5C

450 ЕУР

Година: 2007
25 мај 19:56 Спортски , Струга

Honda CBR 125

1 600 ЕУР

Година: 2007
14 апр. 06:26 Спортски , Струга

Sporski motor 200cc

350 ЕУР

Година: 2000
07 апр. 20:09 Спортски , Струга

Aprilia RS 125

800 ЕУР

Година: 2002
25 авг. 22:56 Скутер , Струга

Kros dt 125

Година: 2008
29 јун. 07:56 Крос/Ендуро , Струга

Yamaha DT 125

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1986
01 јун. 14:34 Скутер , Струга

Skuter Meiduo 125cc -07

300 ЕУР

Година: 2007

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 125 | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • 125cc во категорија Моторцикли (над 50cc) | Yamaha
  • 125 во категорија Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | XT
  • 125 во категорија Моторцикли (над 50cc) | Piaggio
  • 125 во категорија Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | TZR
  • 125cc во категорија Моторцикли (над 50cc) | Kymco
  • 125cc во категорија Моторцикли (над 50cc) | Piaggio
  • 125cc во категорија Работа
  • 125cc во категорија Моторцикли (над 50cc) | Vespa
  • 125 во категорија Моторцикли (над 50cc) | Suzuki
  • 125 во категорија Крос/Ендуро | Honda

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации