Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на теренски / off road возила

BMW , 4
CFMOTO , 2
Ducati , 1
Honda , 4
Kawasaki , 2
KTM , 1
Kymco , 2
Lifan , 2
Linhai , 1
Mz , 2
Polaris , 1
Suzuki , 3
TGB , 1
Vespa , 1
Yamaha , 3

Pazar3 огласи за продажба на нови и половни теренски возила и off road мотори, специјално наменети за планински предели и лоши теренски услови. Филтрирајте ги огласите по цена, марка и модел на планински оф роуд мотор и пронајдете го оној кој најмногу Ви одговара.

04 јун. 21:34 ,

Polaris Sportsman

3 300 ЕУР

Година: 2005
22 мај 21:54 ,

Honda Crf 450cc

2 200 ЕУР

Година: 2010
11 мај 08:44 ,

Yamaha YZ250F

2 500 ЕУР

Година: 2013
30 ноем. 19:33 , ,

Atv 125

950 ЕУР

Година: 2019
09 септ. 15:52 ,

TGB black Edition

9 000 ЕУР

Година: 2019
17 авг. 13:20 , ,

Atv Linhai 500cc

6 000 ЕУР

Година: 2021
13 јул. 09:04 ,

Bmw F650 gs 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
25 јун. 18:05 ,

Honda Dominator nx650

1 600 ЕУР

Година: 1989
22 јун. 13:03 ,

Kawasaki KXF 250cc

2 500 ЕУР

Година: 2009
08 мај 20:55 ,

12345

2 000 МКД

Година: 2020
22 мар. 13:54 ,

Minsk 125cc

250 ЕУР

Година: 1999
18 фев. 14:11 , ,

Ducati Motor

4 799 ЕУР

Година: 2011
11 апр. 21:17 , ,

Kawasaki Z750 -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
25 јул. 09:12 ,

Utv cf moto 625cc 4x4 2012

Година: 2012
13 мар. 11:55 , ,

BMW 1300

Година: 2010

Off road мотори


Адреналинско off road искуство со некој од теренските возила кои се продаваат на Пазар3.мк!Лесно совладајте го теренот со напредните и ефикасни off road мотори кои Ви нудат динамика во возењето на пат. Pazar3.mk е вистинското место за сите љубители на мотори. Пронајдете теренски возила, off road моторцикли, од различни марки и модели. Во категоријата "Теренски/Offroad" моторцикли над 50cc, се продаваат теренски возила и off road мотори од брнедовите BMW, Lifan, Kymco, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации