Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на теренски / off road возила

KTM , 1
Kymco , 1

Pazar3 огласи за продажба на нови и половни теренски возила и off road мотори, специјално наменети за планински предели и лоши теренски услови. Филтрирајте ги огласите по цена, марка и модел на планински оф роуд мотор и пронајдете го оној кој најмногу Ви одговара.

Off road мотори


Адреналинско off road искуство со некој од теренските возила кои се продаваат на Пазар3.мк!Лесно совладајте го теренот со напредните и ефикасни off road мотори кои Ви нудат динамика во возењето на пат. Pazar3.mk е вистинското место за сите љубители на мотори. Пронајдете теренски возила, off road моторцикли, од различни марки и модели. Во категоријата "Теренски/Offroad" моторцикли над 50cc, се продаваат теренски возила и off road мотори од брнедовите BMW, Lifan, Kymco, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации