Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на туринг моторцикли

Aprilia , 4
BMW , 18
Can Am , 1
Derbi , 2
Ducati , 7
Gilera , 1
Honda , 31
Jawa , 2
Kawasaki , 13
Keeway , 2
Lifan , 1
MV Agusta , 1
Mz , 1
Piaggio , 2
Suzuki , 15
Triumph , 3
Yamaha , 16

Продажба на touring мотори на Пазар3.мк!


Разгледајте ги Пазар3 огласите, филтрирајте ги резултатите по цена или бренд на туринг мотоцикл, и пронајдете го најдобриот мотор за Вас!


Продажбата и купувањето на туринг моторцикли на Пазар3.мк е навистина брза и едноставна!

28 јун. 09:52 , ,

MV Agusta Brutale 921

7 200 ЕУР

Година: 2013
31 мај 19:05 ,

Zontes v310 Cruiser 2021

4 200 ЕУР

Година: 2021
28 мај 21:47 ,

BMW F900XR

13 000 ЕУР

Година: 2021
07 мај 19:32 , ,

Motor BMW K1600 GTL

12 700 ЕУР

Година: 2012
19 мар. 18:55 , ,

Kawasaki KLX300R

Година: 2021
30 ноем. 22:14 , ,

Honda cbr 1000rr 2006

4 500 ЕУР

Година: 2006
30 ноем. 20:49 , ,

Ducati V4S 2019

23 500 ЕУР

Година: 2019
28 ноем. 06:31 ,

Harley Davidson Forty Eight 48

16 799 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
27 ноем. 16:23 , ,

Yamaha GTS 1997

4 200 ЕУР

Година: 1997
17 ноем. 00:56 , ,

Triumph Street Triple 675 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
23 јул. 21:08 , ,

Honda 600 f2

1 300 ЕУР

Година: 1993
20 јул. 15:17 , ,

Honda Rebel 125cm3

1 900 ЕУР

Година: 1998
09 јун. 09:42 , ,

Honda Deauville NT700

4 500 ЕУР

Година: 2006
08 јун. 12:16 , ,

Honda Deauville NT700

4 500 ЕУР

Година: 2006
21 мај 09:14 ,

Yamaha TDM 900

8 000 ЕУР

Година: 2013
14 мар. 17:14 , ,

Bmw R1200R, 1200Cc, 110ps

8 700 ЕУР

Година: 2009
17 фев. 03:12 ,

Aprilia Mana 850 ABS

Година: 2011
01 фев. 13:14 , ,

Triumph Tiger 1050 ABS SE

6 600 ЕУР

Година: 2010
18 јан. 17:22 ,

BMW S 1000 XR

13 480 ЕУР

Година: 2015
26 дек. 11:29 ,

Triumph tiger 800 cc - 2014 god

6 450 ЕУР

Година: 2014
08 ноем. 21:04 , ,

Honda nc700s

5 100 ЕУР

Година: 2013
19 окт. 02:20 , ,

bjakab s

Година: 2018
27 септ. 11:53 , ,

Се продава Keeway 125cc/2018

1 500 ЕУР

Година: 2018
30 авг. 14:16 , ,

Kawasaki Z750

4 200 ЕУР

Година: 2007
19 авг. 19:48 , ,

BMW G 310

Година: 2018
09 јул. 00:20 , ,

prodavam honda

3 600 ЕУР

Година: 1997
08 јул. 09:53 , ,

Honda cbr 1100 xx

3 600 ЕУР

Година: 1997
07 јул. 18:00 , ,

Honda cbr 1100 xx

3 600 ЕУР

Година: 1997
17 јун. 17:10 , ,

Honda Hornet 600f

4 400 ЕУР

Година: 2008
15 јун. 17:48 , ,

SUZUKI V-STROM 650 XT

7 700 ЕУР

Година: 2017
18 мај 16:10 ,

Kawasaki

7 500 ЕУР

Година: 2010
30 мар. 16:40 , ,

Regal Raptor SPT 350

1 400 ЕУР

Година: 2009
09 септ. 11:58 ,

Honda Hornet 900

3 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
05 септ. 20:22 , ,

BMW K100RS

5 500 ЕУР

Година: 1984
29 авг. 17:05 ,

BMW GS 1200

7 000 ЕУР

Година: 2005
27 авг. 08:49 , ,

Мotor Kawasaki Z

7 800 ЕУР

Година: 2013
13 авг. 17:35 , ,

Yamaha

2 750 ЕУР

Година: 1987
01 јун. 23:09 ,

BRP Can-am Spyder 1000cc -10

13 000 ЕУР

Година: 2010

Продажба на Touring моторцикли на Pazar3.mk


Туринг моторите се специјално дизајнирани за долги, далечни тури бидејќи имаат големи резервоари за гориво, специјална заштита од ветар и неповолни временски услови, како и голем простор за склaдирање. Погодни се патувања на големи далечини, на кои без голем напор за возачот и совозачот, како и за самиот моторцикл, можете д уживате во возењето.Доколку посакувате да отидете на долго патување со мотор, touring моторциклите се идеални за таа намена! На Пазар3 ќе најдете голем број на огласи за продажба на туринг мотори од повеќе брендови и тоа: BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha и други брендови на touring моторцикли.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации