Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на туринг моторцикли

Aprilia , 5
BMW , 20
Can Am , 1
Derbi , 2
Ducati , 7
Gilera , 1
Honda , 28
Jawa , 2
Kawasaki , 13
Keeway , 2
Lifan , 1
MV Agusta , 1
Mz , 1
Piaggio , 3
Suzuki , 16
Triumph , 2
Yamaha , 14

Продажба на touring мотори на Пазар3.мк!


Разгледајте ги Пазар3 огласите, филтрирајте ги резултатите по цена или бренд на туринг мотоцикл, и пронајдете го најдобриот мотор за Вас!


Продажбата и купувањето на туринг моторцикли на Пазар3.мк е навистина брза и едноставна!

15 мар. 04:34 , ,

Agusta Brutale 921

12 500 ЕУР

Година: 2012
17 фев. 03:12 ,

Aprilia Mana 850 ABS

Година: 2011
18 јан. 17:22 ,

BMW S 1000 XR

13 480 ЕУР

Година: 2015
08 јан. 12:48 ,

Honda X ADV 750

14 000 ЕУР

Година: 2019
08 ноем. 21:04 , ,

Honda nc700s

5 100 ЕУР

Година: 2013
27 септ. 11:53 , ,

Се продава Keeway 125cc/2018

1 500 ЕУР

Година: 2018
30 авг. 14:16 , ,

Kawasaki Z750

4 200 ЕУР

Година: 2007
19 авг. 19:48 , ,

BMW G 310

Година: 2018
09 јул. 00:20 , ,

prodavam honda

3 600 ЕУР

Година: 1997
08 јул. 09:53 , ,

Honda cbr 1100 xx

3 600 ЕУР

Година: 1997
07 јул. 18:00 , ,

Honda cbr 1100 xx

3 600 ЕУР

Година: 1997
18 мај 16:10 ,

Kawasaki

7 500 ЕУР

Година: 2010
30 мар. 16:40 , ,

Regal Raptor SPT 350

1 400 ЕУР

Година: 2009
09 септ. 11:58 ,

Honda Hornet 900

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
05 септ. 20:22 , ,

BMW K100RS

5 500 ЕУР

Година: 1984
29 авг. 17:05 ,

BMW GS 1200

7 000 ЕУР

Година: 2005
13 авг. 17:35 , ,

Yamaha

2 750 ЕУР

Година: 1987
01 јун. 23:09 ,

BRP Can-am Spyder 1000cc -10

13 000 ЕУР

Година: 2010
11 апр. 20:33 , ,

Mondial 100

700 ЕУР

Година: 2018
25 фев. 20:42 , ,

BMW RT 1150

8 500 ЕУР

Година: 2005
03 фев. 00:20 ,

HONDA NC 700 X

5 200 ЕУР

Година: 2012
28 јан. 19:17 , ,

HONDA VFR 800 FA -10 -17

Година: 2017
15 дек. 16:21 , ,

Suzuki V Strom 1000

6 000 ЕУР

Година: 2009

Продажба на Touring моторцикли на Pazar3.mk


Туринг моторите се специјално дизајнирани за долги, далечни тури бидејќи имаат големи резервоари за гориво, специјална заштита од ветар и неповолни временски услови, како и голем простор за склaдирање. Погодни се патувања на големи далечини, на кои без голем напор за возачот и совозачот, како и за самиот моторцикл, можете д уживате во возењето.Доколку посакувате да отидете на долго патување со мотор, touring моторциклите се идеални за таа намена! На Пазар3 ќе најдете голем број на огласи за продажба на туринг мотори од повеќе брендови и тоа: BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha и други брендови на touring моторцикли.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации