Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на туринг моторцикли

Продажба на touring мотори на Пазар3.мк!


Разгледајте ги Пазар3 огласите, филтрирајте ги резултатите по цена или бренд на туринг мотоцикл, и пронајдете го најдобриот мотор за Вас!


Продажбата и купувањето на туринг моторцикли на Пазар3.мк е навистина брза и едноставна!

12 окт. 15:13 , ,

BMW RS 1200

13 290 ЕУР

Година: 2016

Продажба на Touring моторцикли на Pazar3.mk


Туринг моторите се специјално дизајнирани за долги, далечни тури бидејќи имаат големи резервоари за гориво, специјална заштита од ветар и неповолни временски услови, како и голем простор за склaдирање. Погодни се патувања на големи далечини, на кои без голем напор за возачот и совозачот, како и за самиот моторцикл, можете д уживате во возењето.Доколку посакувате да отидете на долго патување со мотор, touring моторциклите се идеални за таа намена! На Пазар3 ќе најдете голем број на огласи за продажба на туринг мотори од повеќе брендови и тоа: BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha и други брендови на touring моторцикли.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации