Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Vespa

Drug model , 45
GTS , 10

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Vespa | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 септ. 13:56 , ,

Vespa GTS 250

2 900 ЕУР

Година: 2010
26 дек. 05:39 , ,

Se prodava

400 ЕУР

Година: 2006
20 авг. 09:27 , ,

Skuter Vespa

350 ЕУР

Година: 2008
13 мар. 18:59 , ,

Motor Vespa 150 cc

Година: 2007
17 септ. 16:48 , ,

Vespa 125 cc

Година: 2010
10 септ. 08:09 ,

Vespa Piaggio T5 150

Година: 1990
13 јун. 20:53 , ,

Vespa

20 000 МКД

Година: 2005
25 мај 01:17 , ,

VESPA OCHER 150CC

350 ЕУР

Година: 2007
22 апр. 10:25 , ,

Vespa Sei Giorni

6 200 ЕУР

Година: 2018
25 дек. 21:09 , ,

Vespa Piaggio

5 000 ЕУР

Година: 2014
11 авг. 17:31 ,

Vespa 125

650 ЕУР

Година: 2007
23 јул. 18:36 ,

Jonway 150cc

400 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
17 мај 13:53 ,

Dva Skuteri

Година: 2000
01 мај 03:12 , ,

Indian 50cc pali vozi

200 ЕУР

Година: 2006
11 мар. 13:03 , ,

ER SI Yamaha zuma 150cc

700 ЕУР

Година: 2012
18 јан. 01:23 ,

Arora 150cc

199 ЕУР

Година: 2008
18 ноем. 09:32 , ,

Skuter 150cc

420 ЕУР

Година: 2006
16 септ. 14:36 , ,

Yiying 150 cc

300 ЕУР

Година: 2008
05 јул. 23:28 , ,

Vespa

Година: 2006
26 јун. 11:45 , ,

Hamachi 7000 km 2016 kako novo

550 ЕУР

Година: 2016
10 апр. 23:23 , ,

Vespa GT 200

2 100 ЕУР

Година: 2004
25 септ. 21:41 , ,

VESPA 150cc -14

450 ЕУР

Година: 2014
10 јун. 14:35 , ,

Vespa 150cc -06

250 ЕУР

Година: 2006
30 мај 09:38 , ,

Vespa -91 150cm3

500 ЕУР Price Reduced

Година: 1991
24 мај 08:23 , ,

Vespa Longia -07

300 ЕУР

Година: 2007
23 мар. 21:55 ,

VESPA ODLICNO SOCUVANA

430 ЕУР

Година: 2008
23 мар. 13:00 ,

Vespa vo super sostojba

250 ЕУР

Година: 2010
08 фев. 18:35 , ,

Vespa -07 itno

250 ЕУР

Година: 2007
09 септ. 11:32 , ,

Skuter 125ccm3 Vespa retro

39 900 МКД

Година: 2014
23 авг. 16:24 , ,

Vespa Truva 125cc -08

250 ЕУР

Година: 2008

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Vespa | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации