Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор BMW,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: BMW | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 дек. 14:56
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 118i

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
25 септ. 13:20
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320d 184ks facelift 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 19:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava 118i

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 17:04
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

Se prodava BMW X3 , 2.0 Automatic, M-Paket

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:04 Автомобили , Битола

BMW E36 Compact

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:05 Автомобили , Кочани

BMW 320 D AVTOMATIK

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:04 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:04 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW X3 2.0 X-DRIVE 4X4 177ks NAVI/XENON/KOZHA -08

8 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:03 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 120D 177ks XENON/KOZHA FACELIFT MOZNOST NA RATI - 09

6 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:02 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

8 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

bmw x5 M50 Dxdrive 400 ks kupen Mkar inter guma

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

bmw 730d xdrive so full redizajn inter guma

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:22 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 320D F30 AUTOMATIC SPORTLINE FULL 140000km 2015

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:55 Автомобили , Скопjе , Центар

���� BMW X1 20d xDrive (E84) - Automatic/Panorama/CarPlay

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW F10 3.0d 204 Ps "8G-Menjac Automatik" ������������

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X5 3.0 Sd(286Ps) Bi-Turbo "X-Drive"

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 318 d 2.0 Motor "AUTOMATIK" 8-Tronic Menjac" 2012 Godina

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

37 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS 2020

11 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 1.5 HDI AIRCROSS AVTOMATIK AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW.525.TDS.98.GOD AUTOMATIC.REG.05.2024.FULL

1 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:26 Автомобили , Прилеп

BMW 318 - 2.0D F31 EFFICIENT DYNAMICS

11 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 1.5 dCi 81Kw Dynamique

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

15 700 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 05:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

BMW 318i - 2016god. - neuvezena

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 01:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW 320 d Coupe 2008 Godina

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 5 G30 2.0D 150KS 11.2018 LUXURY LINE 104.000KM

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530xDrive 2011

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT NOVA - 08.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:22 Автомобили , Куманово

Bmw 730d

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:04 Автомобили , Скопjе , Центар

���� BMW X1 20d xDrive (E84) - Automatic/Panorama/CarPlay

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:51
Линк
Автомобили , Куманово

MINI COOPER S CABRIO

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

BMW 530d 245ks 2011 navi xsenon Perfect Auto

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:15 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Mazda 3 skyactiv 2.2 110kw odlicna Perfect Auto

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Продавам БМВ 520 бензин/плин

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150KS AUTOMATIK DSG ELEGANCE 2019G

19 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 12:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI Color Edition ecoFlex

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување BMW | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

BMW Bmw bmw Bmw Bmw Bmw bmw bmw Bmw BMW

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации