Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 септ. 11:28
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes CL 500 Benzin 306ks 2004

9 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 21:49
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RADIO SO NAVI, ANDROID (GOLF,POLO,TIGUAN,PASSAT,TOURAN,CC)

8 000 МКД

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
27 септ. 11:54
Линк
Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes S350 L

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 14:43 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A6 SEDAN AUTOMATIC DIZEL 2.0 TDI NEW MODEL KUPEN MK/20

38 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES A200 CDI AUTOMATIK-14

14 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI BIZNIS AVTO MIRO

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 3008 1.5hdi biznis Avto Miro

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2019 BIZNIS AVTO MIRO

16 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes E350

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:50 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz S 350 d 9G-Tronic long

46 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES-BENZ A 180 CDI BERLINE 2019 PROGRESSIVE LINE

22 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES BENZ A 180 CDI BERLINE 2019 7-TRONIC FULL LED

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES BENZ E 250 2.2 CDI 12.2014 BLUETEC 4-MATIC NEUVEZEN

21 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:01 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes S Class 320.Cdi (235Ps) 2007 God, TOP SOSTOJBAA S

11 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 5 1.9tdi Avto Niki full perfekten 2006

4 790 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MERCEDES-BENZ A180d

25 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Fiesta 1.4tdci 51kw perfektna

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes Benz CLA 200cdi AMG Panorama

20 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes GLC 250cdi 2017g.4-Matic 9g-tronic

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 03:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Mercedes Benz C180 cdi blutec

19 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Mercedes-Benz ML 250cdi 4x4 2013 registriran i servisiran

22 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:44 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz E 220 dizel

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 22:31
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

Продавам Mercedes A180 CDI

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:27 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mercedes C220 dizel EXTRA CENA!

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:27 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES C200 CDI 136KS 2012GOD FACELIFT

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

MERCEDES S320 AMG

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Tipo 1.3 multijet 95ks trend sedan 2017

8 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:45 Претпријатие Автомобили , Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

MERCEDES VANEO 2002

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 15:43
Линк
Автомобили , Прилеп

Mercedes E 220 CDI W211 - МакАутоСтар - Романска амбасада

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 2008 1.6 HDI avtomatik crossover Avto Miro

11 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2018 AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:19 Автомобили , Битола

Mercedes c220cdi 143hp 2001g Avangarde!!!

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz E 320 avtomatik jimauto group

4 390 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes-Benz B180 CDI jimauto group

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI - 7 SEDISTA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:33 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 11:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Honda CR-V 2.2 CDTI 4x4 Elegance

9 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:49 Автомобили , Прилеп

Opel Insignia 2.0CDI automatic 160PS

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

TOYOTA COROLLA 1.8 HYBRID 122KS AUTOMATIC EXECUTIVE 2020G

22 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации