Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на возила

Секакви видови на возила се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате автомобили, тешки товарни возила, земјоделски возила, мопеди и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате автомобили, тешки товарни возила, земјоделски возила, мопеди и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

01 јул. 16:57
Линк
, ,

BMW X5 ALPINA 4.6is UNIKATEN MODEL

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 22:07
Линк
, ,

FORD FIESTA DIZEL NE UVEZUVANA

4 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 14:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:47 ,

BMW M3

21 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:47 , ,

Mitsubishi Outlander 2.0 DITD 4x4 neuvezen

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:46 , ,

Mercedes-Benz C 320

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:46 ,

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:41 ,

Land Rover Freelander 2 automatic -11

12 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:38 , ,

Opel Zafira 1.6 benzin i plin so atest

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:38 , ,

Renault Megane 2 1.6 16v 82kw 113ks

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:32 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:27
Линк
, ,

BMW X6 3.5D X-DRIVE BI TURBO 286KS EXTRA CENA

19 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:25 , ,

Citroen C4 1.4 16v benzin -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:18 , ,

Nissan Terrano 2.7 Dizel

1 МКД

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:18 , ,

VW Golf 5 1.4 80ks benzin-plin lovato

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:12 ,

Audi A6

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:07 , ,

AUDI A6 3x S Line Plus

24 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:06 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 103 KW 2005 GOD.

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:02 ,

Audi A6

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:58 , ,

Polo - 1.4 - TDI - 51 kw (2009)

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:54 ,

Skoda Superb L&K 4x4

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:54 ,

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Продажба и купување на возила - Пазар3 огласи

Во категоријата "Возила" се купуваат и продаваат Автомобили, Тешки Возила, Комбиња, Виљушкари, Земјоделски и Шумски Возила, Автоделови и Опрема, Моторцикли (над 50cc), Оштетени возила (за делови), Мопеди (под 50cc), Делови за мотори/мопеди и Опрема, Кампинг возила, Сервис за Возила и Бродови и Водни скутери.

 

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!

Кон почеток