Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Audi,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Audi | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 02:26 ,

Audi A6

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 15:10 ,

audi a3

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:46 ,

Audi A4 avant 1.9 tdi 2002/03 godina

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 00:46 ,

Audi A4 avant 1.9 tdi 2002/03 godina

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 19:58 ,

VW Golf 5 2.0 TDI Automatic

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 18:39 ,

Audi a4 -05 2.0tdi

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 10:34 ,

Audi A4 3.0 Quatro

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 22:43 ,

AUDI A4 1,9Tdi 131ks klimatronic

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 21:16 ,

AUDI A4 1.9tdi 131ks

4 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 00:49 ,

Audi A4 B6 1.9 TDI 131ks

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 фев. 17:56 ,

Audi A3

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 18:46 ,

AUDI A4 2.0 TDI 105KW Automatic

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 12:19 ,

Audi A3 Benzin Plin EKSTRA

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 20:17 ,

AUDI A2

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 17:30 ,

Audi A4 -06 s-line

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 19:02 ,

Audi A3 1.9 tdi 110KS perfektno -00

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 17:33 ,

Audi A2 so pominati realni 194000km -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 19:00 ,

Audi A4 S-Line 2.0tdi -06

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Audi | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • audi во категорија Автомобили | Renault | Megane
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Audi | Q7
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Citroën | C3
  • audi во категорија Автомобили | Audi | A6
  • Audi во категорија Автомобили | Audi | S-модели
  • Audi во категорија Автомобили | Mazda | B series
  • audi a4 во категорија Автомобили | Opel | Astra
  • audi a4 во категорија Автомобили | Fiat | Grande Punto
  • audi a6 во категорија Автомобили | Volvo | XC 60
  • Audi a4 во категорија Автомобили | Honda | CR-V

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации