Македонски | Shqip | English |

Новаци | Возила

Вчера 19:23 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 03:50 , ,

Zastava 101 Pali vozi

200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
24 апр. 18:57 , ,

Zastavat 101

15 000 МКД

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
23 апр. 17:25 , ,

Zastava 101

10 000 МКД

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
16 фев. 17:55 , ,

Peugeot 206 -01

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:32 , ,

Chrysler PT Cruiser

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 19:00 , ,

Fiat Linea

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
01 јул. 02:27 , ,

Mercedes Benz c 250 mozna e zamena

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 14:10 , ,

Lada Samara

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 15:58 , ,

Ford Fiesta 16v full oprema

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
28 дек. 07:40 , ,

Lada Samara prv gazda

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
27 дек. 11:49 , ,

Lada Samara prv gazgda

550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
10 окт. 21:47 , ,

BMV X5 3.0 D

8 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт. 17:42 , ,

FORD KA REGISTRIRAN DO 07.10.18 ODLICEN

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
23 авг. 04:56 , ,

Renault Clio -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 20:55 , ,

Renault Clio -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 11:06 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI -04

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 19:49 , ,

Audi A4 2.5 TDI 110 KW -00

2 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток