Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:38 , ,

MERCEDES-BENZ B200 140 ks -06

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 09:03 , ,

Mercedez-Benz C200 -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 11:40 , ,

Audi Q7 vo odlicna sostojba Euro 4

11 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 02:18 , ,

Lancia lybra 2.4 jtd

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
02 ноем. 22:15 , ,

Се продава Fiat Tipo

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 02:13 , ,

Prodavam Dacia Logan 1.4 mpi, prv sopstvenik

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
01 окт. 03:01 , ,

Se prodava

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 19:50 , ,

Skoda Felicia

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
10 авг. 18:18 , ,

Се продава Fiat Tipo

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 18:01 , ,

Се продава Alfa Romeo

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 01:34 , ,

Volvo S40 moze i zamena

1 300 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 20:12 , ,

Hyundai Elantra -04

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 00:03 , ,

Honda CR-V

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
15 јан. 21:50 , ,

Audi A4 3.0 204ks Quattro Navi.Android F1

3 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 13:20 , ,

BMW X5 2019 TURBO TURBO

180 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
27 ноем. 11:44 , ,

Opel Vectra 1.8 benzin

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
19 септ. 14:11 , ,

Honda CRX

50 000 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
21 мај 16:11 , ,

Daewoo Espero

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 09:50 , ,

Ford Mondeo avtomatik

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 19:20 , ,

Opel Corsa

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 мар. 18:06 , ,

Citroen Xantia ITNO

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 11:35 , ,

Ford Mondeo

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 16:19 , ,

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации