Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 апр. 10:19
Link:
,

VW Golf 1.6tdi bluemotion 105ks F1 2011

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 13:37
Link:
,

Audi A6 (4F,C6) Avant 3.0 TDI V6 (225 Hp) Quattro Tiptronic

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:03 ,

Nasir

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:57 ,

Se izdava deloven prostor

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:43 ,

VW Tiguan 2.0 tdi

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:36 ,

BMW X5 E53 2006 redizajn 218ks panorama full

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:32 ,

BMW X5 e53 2006 redizajn full panorama top sostojba

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:25 ,

BMW x5 e53 2006 redizajn full panorama top sostojba

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:59 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:42 ,

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 01:10 ,

Ford Escort

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 23:53 ,

Prodavam

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 21:48 ,

VW Golf 6R -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 20:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
06 мај 20:34 Претпријатие ,

Bmw 730d

22 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
06 мај 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 13:37
Link:
,

Audi A6 (4F,C6) Avant 3.0 TDI V6 (225 Hp) Quattro Tiptronic

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 00:59 ,

Opel Vectra 1.8 atest plin klima

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 23:19 ,

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 20:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 16:38 ,

Mercedes-Benz E220 cdi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации