Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 00:58 ,

VOLVO XC 60 D4

22 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:35 ,

Форд фокус тдди 1.9 1999 година

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:54 ,

Nissan Primera

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:47 ,

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Uvoz od Holandija

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:25 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:12 ,

VW Eos kabriolet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:28 ,

Renault Megane dizel 2007

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:42 ,

VOLVO V40 D3

14 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
06 мај 23:33 ,

Peugeot CC

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 20:18 ,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
06 мај 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 10:19 ,

Volvo s60 D5

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 21:23 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 20:31 ,

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 мај 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 14:11 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 12:34 ,

Proton -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
03 мај 23:23 ,

Mini Cooper S 1.6 Benzin/Plin

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 10:11 ,

MERCEDES A 180 CDI EKSTRA!!!

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 11:04 ,

VW Polo 1.2 TDI ekstra

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 10:10 ,

passat 1.9 110ps

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 10:10 ,

Audi A6 1.9 TDI 110 ks

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 12:03 ,

Hyundai ix35 2.0crdi kupen od mk moze zamena

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 20:40 ,

Audi A6 2.0 2015

26 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации