Македонски | Shqip | English |

Suzuki | Кавадарци | Возила

08 септ. 00:31 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
12 мај 05:02 ,

Suzuki Maruti

300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
08 фев. 17:30 ,

SUZUKI SX4 1.9 DDIS 120 KS 4X4 -07

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 21:41 ,

Suzuki Swift 1.3 90KS

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
09 јул. 11:14 ,

Suzuki Ignis

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
17 мај 14:49 ,

MERCEDES B 200 CDI 12 -07

8 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 09:45 ,

Suzuki Splash -09

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999

  • Suzuki vitara во категорија Автомобили
  • Suzuki jimny во категорија All Category
  • Suzuki во категорија Автомобили
  • Suzuki vitara во категорија Автомобили
  • Suzuki во категорија Автомобили
  • Suzuki vitara во категорија Возила
  • Suzuki во категорија Автомобили
  • Suzuki swift во категорија Автомобили
  • Suzuki во категорија Автомобили
  • Suzuki vitara во категорија Автомобили

Кон почеток