Македонски | Shqip | English |

audi a4 | Кавадарци | Возила

19 ноем. 04:58 ,

Se prodava Audi A4

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 06:09 ,

Se prodava

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 21:08 , ,

Audi a4

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 06:51 ,

Audi A4 2009 S Line Oprema

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 14:25 ,

***Audi A4 2003 1.9 131KS (MOZE ZAMENA) ***

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 14:03 ,

Audi A4 2.0TDI 190HP Quattro Stronic Virtual

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 11:34 ,

AUDI A4 -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 03:00 ,

Audi A4 2.0 TDI Avant Perfektno

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 13:17 ,

Audi A4 2.0TDI -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 17:50 ,

Audi A4 1.9 tdi 115ks -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 12:14 ,

Audi A4 1.9TDI vo odlicna sostojba

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 18:41 ,

Audi A4 1.9TDI ODLICNA SOSTOJBA

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 фев. 21:52 ,

AUDI A4 19 TDI

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 13:27 ,

Delovi za avtomobili

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
22 дек. 19:03 , ,

Audi A4 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 12:15 ,

AUDI A4 2.0 TDI

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
07 авг. 23:34 ,

Audi A4 Avant

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 17:53 ,

Audi A4 itno

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
11 јун. 03:12 ,

Audi A4 tdi 90 ps

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 14:57 ,

AUDI A4 1.8T itno

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 16:25 , ,

AUDI A4

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 20:47 ,

AUDI A4 1.8 132КW

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 21:26 ,

Аudi А4 s-line

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 01:31 ,

Audi A4 3.0 Quattro 250 ks

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
08 дек. 15:13 ,

Audi A4 1.9 tdi 90ks

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
19 ноем. 21:45 ,

Audi A4 avant 1.8T quattro

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 16:22 ,

Audi A4

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
11 септ. 13:35 ,

Audi A4

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 15:58 ,

AUDI A4

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
19 апр. 10:52 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 18:24 ,

Audi A4 -96

2 050 ЕУР

Година: 1996
Километража: 55 000 - 59 999
01 окт. 13:54 ,

Audi A4 2.7 -08

16 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
01 септ. 22:26 ,

AUDI A4 -08 2.0

12 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 15:57 ,

AUDI A4 -98 ITNO

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
08 мај 21:10 ,

Audi A4 -96

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
15 апр. 23:13 ,

AUDI A4 - 97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 21:31 ,

AUDI A4 1.9 TDI 131KS QUATTRO S-LINE -03

5 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 16:37 ,

Audi A4 avant - 02

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 21:17 ,

AUDI A4 1.8 -97 ZAMENA ZA BMW 320 SO MOJA DOPLATA

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 17:40 ,

Audi A4 1.9tdi edno crveno 110ks -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999

  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi A4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi A4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили
  • Audi a4 во категорија Автомобили

Кон почеток