Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 апр. 11:13 , ,

Ford Esocrt Ghia 1.4 -93

560 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 03:36 , ,

VW sharan 1.9 tdi 96kw 131 ks perfekten

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 17:02 , ,

Renault so defekt na lamela

450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 19:23 , ,

Ford Mondeo ITNO EVTINO

500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 21:23 , ,

Jeep Grand Cherokee WJ -01 LIMITED

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 13:24 , ,

Suzuki X-90 OFF Road

5 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
23 авг. 14:43 , ,

Renault Megane scenic 1.9 TDI

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 10:56 , ,

Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark Benzin Plin

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 21:29 , ,

Lada Niva

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
13 окт. 22:56 , ,

Tovarno kombe Subaru Libero

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
04 септ. 21:56 , ,

Jeep Cherokee

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 20:01 , ,

Opel Corsa

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 17:22 , ,

SUZUKI JIMNY

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан. 22:24 , ,

Mercedes-Benz S 400 cdi -02

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
01 ноем. 03:16 , ,

LADA 111 -01 ITNO

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 23:46 , ,

LADA 110 ODLICNA SOSTOJBA -01

350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 55 000 - 59 999
19 апр. 22:34 , ,

Audi A4 -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 21:12 , ,

BMW 325 TDS -97

2 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 20:09 , ,

VW Sharan -98

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 03:32 , ,

Renault Megane 1.6 -96

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 01:31 , ,

Rolbard

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 5 000 - 9 999
28 јун. 14:24 , ,

VW Golf 4 -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации