Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:26
Линк
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 15:26
Линк
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:21 ,

BMW 320d

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:26 ,

Alfa Romeo GT 2.0 JTS 170KS od CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:07 ,

Se prodava - Shitet

400 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 21:49 ,

BMW 316 2.0

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 20:22 ,

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 19:32 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:31 ,

Shes vetit seat Toledo 19 tdi 1997 950euro

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
04 мај 11:38 ,

Audi Q7 3.0 TDI Quattro 2006 so zelen karton servisirano

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 20:48 ,

BMW 330

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:07 ,

Reno clio 1.2

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 апр. 17:59 ,

Ford Focus 1.8 CDI disel 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 11:39 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 16v

3 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 23:58 ,

Audi Q5 2012 2.0T

16 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр. 02:04 ,

Se prodavaat delovi za toyota rav4 2007 god D4D motor

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
09 апр. 00:30 ,

Citroen Berlingo 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 23:12 ,

OPEL TIGRA CABRIO 1.4 DISEL

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
01 апр. 17:32 ,

Golf 7 2.0

15 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
26 мар. 15:09 ,

Suzuki 125

400 ЕУР

Година: 2007
25 мар. 08:13 ,

Zastava 101 1994

300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 5 000 - 9 999
24 мар. 19:25 ,

Mercedes-Benz C220 Avantgarde Registriran Servisiran

3 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 15:17 ,

VW Transporter T5 2.0 TDI 2013 tovarno

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 21:28 ,

Renault Clio DCI 2001-God - Registrirano/Servisirano

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 20:46 ,

Bmw 530 disel

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 10:32 Претпријатие ,

AUDI Q7

10 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

audi a6 2.5

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

FORD

12 345 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 19:08 ,

BMW 530 XD 2006/7

9 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 10:46 ,

Se prodava opel vectra

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 14:25 ,

Mercedes-Benz Class S 350 BlueTEC Long AMG look

60 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 00:34 ,

Bmw x5 2015 3.0 disel stranska svajcarska

30 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 23:53 ,

Bmw 320d e46 100kw 136ks

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации