Македонски | Shqip | English |

Jeep | Крива Паланка | Возила

01 дек. 18:24 ,

JEEP COMPASS 4X4 -09 -08 NE UVEZUVAN

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 20:10 Претпријатие ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

4 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 20:10 Претпријатие ,

Renault Grand Scenic 1.9DCi - *UNIKAT* - 2008

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 18:09 Претпријатие ,

JEEP CHEROKEE 2.8CRD 2006GOD

7 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 18:59 Претпријатие ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 18:58 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 110ks *PANORAMA* - 2008

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 22:02 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD OVERLAND MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 20:08 Претпријатие ,

BMW 118D 122ks 6brzini *147.000km* - 2008

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 00:04 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks *SPORTLINE* - 2007

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 14:03 ,

Jeep Grand Cherokee 2.5dizel Promocija

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 09:35 Претпријатие ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 09:35 Претпријатие ,

VW Polo 1.4TDi 70ks *HIGHLINE* - 2007

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 09:09 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 19:53 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 19:49 Претпријатие ,

BMW 520D F10 184ks XENON NAVI M-PAKET -11

15 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 19:49 Претпријатие ,

Mazda 3 1.6HDi 110ks Elégance UNIKAT - 07

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 19:48 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 12:17 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4 benzin Klimatronik -07

3 099 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 21:08 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180CDI AVANTGARDE 110ks -07

4 777 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 13:08 Претпријатие ,

BMW 320D 136ks REGISTIRANA SO SERVO -00

2 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 11:24 Претпријатие ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 08:59 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks BLUEMOTION - 2009

5 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 09:23 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5dci 105ks 6brizni - 06

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 12:34 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 Benzin 80ks UNIKAT - 2009

3 333 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 09:55 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks REG SERVISIRAN -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 09:47 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks *SPORTLINE* - 06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

  • Jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Оштетени возила (за делови)
  • Jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Автомобили
  • jeep во категорија Автомобили
  • Jeep во категорија Автомобили
  • jeep во категорија Друго
  • jeep во категорија Мопеди (под 50cc)
  • Jeep во категорија Куќи/Вили
  • jeep во категорија Возила

Кон почеток