Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мај 16:42
Link:
,

Renault Megane 1.4 tci nov uvoz Ch gt-line staklo

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 16:42
Link:
,

Peugeot 207 1.4 benzin nov uvoz Ch klima fabrika 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 01:58 ,

Opel Astra G 1.8 tbg 1999

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:13 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:17
Link:
,

GOLF VI 1.4 TSI BENZIN������������NOV UVOZ CH EURO 5 STAKLO!

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 ,

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 22:42 Претпријатие ,

BMW 530D GT PANORAMA 2009 8G ATUMATIK AUTOPLAC MEMO

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:07 ,

AUDI A4 odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:57 ,

BMW 530

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:25 ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:15 ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi CH

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:45 ,

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:49 ,

Citron Xsara -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:49 ,

Range Rover Sport 3.6 Diesel

11 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:17
Link:
,

Renault Scenic 1.5 dci nov uvoz Ch euro 5 fabrika

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:35 ,

Citroen C5

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:21 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 cdti 2005 Autoplac Zazo

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:20 ,

Peugeot 207 -06

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:49 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:26 ,

Zastava Oldtimer 750 SC

Година: 1980
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:20 Претпријатие ,

Range Rover Sport 3,6 hse

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:20 Претпријатие ,

Jaguar S-Type 2.7d executive

5 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:48 ,

Bmw E60 525 -05

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:23 Претпријатие ,

DACIA SANDERO 900cc 2016 AVTOMATIK

5 550 ЕУР

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 12:23 Претпријатие ,

VW EOS CABRIO 2.0TDI 140ks 8v

7 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:00 ,

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:31 ,

VW Golf 6 benzin 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:20 ,

Seat Leon 1.6 tdi 2010 facelift

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:15 ,

Audi A3 Sport 2004

3 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:15 ,

Honda Civic 2.2 dizel

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:15 ,

BMW 320

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 11:15 ,

BMW 525d 177ks Swiss

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:15 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

2 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации