Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kuka , по категорија , или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kuka | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 08:47
Linku:
,

Porsche Cayenne

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999

Вчера 23:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
02 мар. 20:52 ,

Porsche cayenne

4 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
02 мар. 19:45 ,

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 08:47
Linku:
,

Porsche Cayenne

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
12 јан. 13:31 ,

sharan1.9 tdi avtomatik

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 14:51 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 21:02 ,

VW Golf 5 plus 1.9 TDI 105 PS

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 12:36 ,

Mercedes Benz 190

700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 16:22 ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 77KW -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 21:02 , ,

Seat Altea 1.9 77kw 105ks

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 20:24 ,

Renault Scenic -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 10:52 ,

Hyundai iX35 2.0 crdi 4x4 -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 11:57 ,

Mercedes Benz C220 D

3 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 11:13 ,

Seat altea 1.9 77kw 105ks

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 11:43 ,

Renault Megane 1.9 DTI

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
11 дек. 23:58 ,

Renault Megane 1.9 DTI

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
07 дек. 00:30 ,

Megane Classic 1.9 dti

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
03 ноем. 16:16 ,

AUDI A4 3.0 TDI 204 PS -06 QUATRO

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 15:33 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9TDI -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 12:12 ,

Ford Eskort 1.8 diesel vo top forma

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 23:59 ,

PEUGEOT 406 2.0 HDI 90ks. -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 18:08 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI VO SUPER SOSTOJBA

2 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 14:42 ,

ML 320 CDI 4-MATIC

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 19:26 ,

MERCEDES-BENZ E 200 CDI ODLICNO SOCUVAN -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 13:06 ,

Fiat Tempra Itno

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 21:37 ,

Fiat Tempra 1.6

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 13:19 ,

Mercedes-Benz C220 CDI W203

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 18:12 ,

Opel Astra 1.4 benzin

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 16:11 ,

Mercedes E290 turbodiesel

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
23 јан. 15:09 ,

Renault Scenic 1.9 dci

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 17:16 ,

VW TOUAREG 3.0 -08 FULL OPREMA

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 јан. 12:21 ,

VW Sharan

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
26 дек. 13:22 ,

Nissan X Trail 2.0i 16c -02 BG

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 16:57 ,

VW Golf 4 1.9 Tdi 66kw full oprema

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 10:46 ,

SUZUKI SWIFT 1.3 LPG

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 21:05 Претпријатие ,

Peugeot 407 16hdi 110ks -08

6 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 13:43 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105KS SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 23:47 ,

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI SVAJCARIJA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 20:46 ,

Renault Kangoo 1.5dci

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 13:56 ,

VW PASSAT 1.9TDI 77KW -07 NAVI FULL od SVAJCARIJA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 20:32 ,

VW Passat b5.5 1.9 TDI 101ks karavan

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 15:20 ,

Seat Alhambra

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
18 јул. 00:36 ,

Opel Vectra

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 20:29 ,

Nisan Primera 2.2

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:44 ,

VW Passat TDI 1.9

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
21 мар. 01:44 ,

VW Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување kuka | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Kërkime të ngjashme

kuka kuka kuka Kuka kuka Kuka Kuka kuka Kuka Kuka

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации