Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4x4,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4x4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 јун. 09:06 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d 177 ks koza X-drive NOV 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 09:02 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 150ks facelift 4x4 175000km 2007 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 16:36 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 16:35 Претпријатие ,

Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 16:34 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 16:33 Претпријатие ,

Jeep Compass 2.0 tdi 140ks 4x4 limited koza 2008 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 јун. 16:25 Претпријатие ,

Toyota Urban cruiser 1.4 D$D 90ks 4x4 2010 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 јун. 16:24 Претпријатие ,

Chevrolet Captiva 2.0 vcdi 150ks koza 4x4 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 15:12 Претпријатие ,

Opel Antara 2.0 cdti 150ks 4x4 149000km 2008 MT Auto

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 14:54 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2007 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 14:53 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0 crdi 140ks 4x4 pdc 2010 MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 13:49 Претпријатие ,

Ford Kuga 2.0 tdci 136ks koza pdc 4x4 2010 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 01:07 ,

Polo

Година: 2014
Километража: 5 000 - 9 999
10 фев. 14:52 ,

HYUNDAI TUCSON -06

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 јун. 00:20 ,

Itno se prodava Hyundai Tucson 2007 2.0 4x4 140ks

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
10 апр. 19:27 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 4x4 140ks ITNO

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 03:45 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 03:45 ,

Hyundai Tucson -07 2.0 140ks 4x4 full oprema

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
29 јан. 10:03 ,

Mercedes ML320 CDI 4x4

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 20:47 ,

VW Tiguan

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 16:02 ,

BMW 530xi

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 20:38 ,

Mitsubishi Outlander -09

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 19:42 ,

BMW X5 M - paket

12 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 22:50 ,

Audi A6 2.7 TDI -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 21:36 , ,

TOYOTA RAV 4 FULL OPREMA 4X4

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 11:30 ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 GLS

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
25 ноем. 19:54 ,

VW Passat 2.5 tdi v6 4 motion

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 01:48 ,

MERCEDES ML280 CDI 4MATIC MOZE ZAMENA

14 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 14:27 ,

Suzuki SJ Samurai 4x4 odlicno

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
21 окт. 00:31 ,

Mercedes ML 320 -02 plin MOZE ZAMENA

6 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 14:52 ,

Opel Antara 4x4 Lizing -09

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
08 апр. 09:10 ,

Audi A6 Quatro 3.0 TDI full oprema -09

17 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 20:07 ,

Audi A8 3.0 -04

12 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 11:30 ,

Uaz 4x4 super zacuvan -80

1 800 ЕУР

Година: 1980
Километража: 50 000 - 54 999
21 јул. 21:35 , ,

Opel Frontera 4x4 2.4 benzin -91

1 800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 180 000 - 189 999
10 мар. 20:39 ,

FORD KUGA 2.0 TDI 4X4 TITANIUM -09

14 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 фев. 12:39 ,

Nissan X-Trail 4x4 Dizel -02

4 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 4x4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4X4 4x4 4x4 4x4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации