Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:58 ,

VW Golf 3 dizel registriran

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 18:30 ,

BMW X5 3.0 SD 286 KS

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:45 ,

MERCEDES-BENZ S320 BUSSINES PACK

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:38 ,

Peugeot Partner termoking

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 16:48 ,

BMW X3

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 16:20 ,

Fiat Uno 2008 benzin

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:24 ,

Opel Corsa 1.3 cdti 95ks 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:22 ,

Opel Corsa 1.3 cdti 95ks 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:22 ,

BMW

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 03:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
06 мај 21:13 ,

VW Golf Plus -12

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 15:04 ,

BMW 320

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 13:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 13:28 ,

Peugeot Partner

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 10:25 ,

Opel Insignia 160 KS

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
06 мај 09:12 ,

VW Golf

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
06 мај 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
06 мај 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
06 мај 00:14 ,

Bandazi so gumi od VW Golf 15ki

350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
06 мај 00:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 23:57 ,

Fiat Brava 1.6 benzin i plin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 19:36 ,

se prodava bmw

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 19:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 13:57 ,

BMW 320

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации