Македонски | Shqip | English |

Ford transit | Прилеп | Возила

25 јул. 15:53 ,

Ford transit 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 16:03 ,

Ford Transit -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 јул. 12:30 , ,

Ford Transit turneo 8+1

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 23:41 ,

Ford Transit

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
15 мар. 12:20 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 17:46 ,

Ford TRANSIT 2.2 TDCI 110 PS

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 23:43 ,

FORD TRANSIT moze i na delovi

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
05 авг. 00:16 ,

Kombe FORD TRANSIT moze i na delovi

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
19 јул. 17:21 ,

Kombe FORD TRANSIT moze i na delovi

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
02 мај 12:39 , ,

Ford Transit -09

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 18:08 ,

Kombe Ford Transit

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 01:27 ,

Ford Transit

1 200 ЕУР

Година: 1989
Километража: 0 - 4 999
01 јул. 07:56 ,

FORD TRANSIT EKSTRA -82

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 110 000 - 119 999

  • Ford transit во категорија Возила
  • Ford transit во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Ford transit во категорија All Category
  • Ford transit во категорија All Category
  • ford transit во категорија Возила
  • Ford transit во категорија Автомобили
  • Ford transit во категорија Возила
  • Ford transit во категорија Товарни и Влечни возила
  • Ford transit во категорија Автомобили
  • Ford transit во категорија Товарни и Влечни возила

Кон почеток