Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 6,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 6 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 21:59 , ,

Golf 7

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 20:22 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2005/2006god FULL OPREMA

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 12:11 , ,

Golf 5 1.9

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 20:51 Претпријатие ,

GOLF 6 1.6 TDI 105 ks FULL-UNIKAT AUTO-2012

5 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 20:41 ,

Golf 6 EURO 5 2010 godina. PERFEKTEN

6 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
01 ноем. 19:46 ,

VW GOLF 1.6 110ps Moze zamena

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 16:46 ,

VW GOLF 6 PLUS 2.0TDI 140KS -09

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 00:36 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks

6 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 10:27 ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 13:50 ,

VW GOLF 2.0 TDI

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 12:55 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
10 ноем. 16:33 ,

VW GOLF 5 1.9

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 15:42 ,

VW Golf 6 1.4 TSI 122 ks

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
07 јул. 17:02 , ,

VW Golf 6 -11

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
07 јул. 16:46 , ,

Golf 6 2009

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 мај 00:39 ,

VW Golf 1.9tdi KREM serisna 6 brzini -07

48 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 20:17 , ,

VW Golf 6

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 19:38 ,

Peugeot 207

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 11:48 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 23:28 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 16:54 , ,

VW Golf 6

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 19:46 ,

VW GOLF 6 TDI

8 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 00:40 ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI Bluemotion

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 00:31 ,

Golf 6 1.6 TDI

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 11:54 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS FULL OPREMA

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 19:14 , ,

VW Golf 2.0tdi klimatronic

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 17:33 , ,

VW Golf 5 2.0tdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 23:41 ,

VW GOLF VI 1,6 TDI Bluemotion 105 KS TRENDLINE

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт. 11:42 ,

VW Golf VI 1.6 TDI

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
29 авг. 19:32 ,

VW Golf 6 tdi Zamena

15 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 21:37 ,

VW GOLF V 1.9 TDI VO BESPREKORNA SOSTOJBA

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 23:03 , ,

VW GOLF 6 I GOLF 5 -13

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 19:30 , ,

VW Golf 4 so original 200000km -00

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 09:08 ,

VW Golf 4 1.9 tdi 116 ps -01 highline

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 10:02 ,

VW GOLF 4 1.9TDI 90KS FULL OPREMA UNIKAT -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 02:19 , ,

VW Golf 4 -04 4motion 1.9

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
08 апр. 11:18 ,

VW Golf 4 1,9 TDI 116ks -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 10:10 ,

VW Golf 6 1.4 -10

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
26 фев. 19:10 , ,

VW Golf 5 -05

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 01:12 ,

VW Golf -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 18:19 Претпријатие ,

VW GOLF 4 1.9 TDI -02 FULL OPREMA PRODADENO

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
27 јун. 20:47 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110 KS HIGH LINE OPREMA UNIKAT

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 6 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 6 во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 159
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Dacia
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Mitsubishi
  • golf 6 во категорија Автомобили | Ford | Focus
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Peugeot
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Opel | Insignia
  • golf 6 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 250 | C-класа
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 180 | А-класа
  • Golf 6 2.0 во категорија Автомобили | Porsche | Cayenne
  • golf 6 во категорија Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации