Македонски | Shqip | English |

Audi a4 | Радовиш | Возила

Вчера 16:44 ,

Audi A4 1.9 tdi -01 registrirana so zelen karton

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
02 мај 18:49 ,

Audi A4 QUATTRO 1.9 tdi

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 20:03 ,

Audi A4

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 12:24 ,

Audi A4 2.0 143 full reg zelen karton

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 21:38 ,

AUDI A4

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:32 ,

AUDI A4 1.9tdi 131ks

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 19:38 ,

AUDI A4 1.9tdi 131ks

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 18:03 ,

Audi a4 2.0 143ks full orema

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 17:55 ,

Audi A4

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 септ. 13:28 ,

Audi A4 1.9 TDI

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 02:08 ,

Audi A4

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
04 мај 20:50 ,

Audi A4 TDI 1.9 116 ks

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 01:23 ,

Audi A4 1.9 TDI 81kw 110ps

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр. 11:38 ,

Audi A4 2.0 143ps

12 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
06 апр. 01:22 ,

Audi A4

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 21:07 ,

Audi A4

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 17:57 ,

Audi A4 1.9 131ks

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 14:03 ,

AUDI A4

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 13:17 ,

Audi A4 1.9 tdi 131 ks so 6 brzini

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 дек. 02:58 ,

Audi A4

4 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 14:51 ,

AUDI A4 1,9 TDI S LINE -02 SERVISIRANA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 12:41 ,

Audi A4 1.9 131KS FULL OPREMA -03 EXTRA

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
17 јул. 21:00 ,

Audi A4 -01

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 јул. 02:19 ,

Audi A4 -01

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
21 мај 12:05 ,

AUDI A4 1.9TDI 131 KS -01

4 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 21:34 ,

AUDI A4 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 18:15 ,

Audi A4 -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 18:35 ,

Audi A4 -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 17:39 ,

Audi A4 -00

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 11:33 ,

AUDI A4 20TDI 103 KW -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 авг. 18:51 ,

AUDI A4 V6 QWATRO 2,5TDI -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 01:10 ,

AUDI A4 1.9 -99 zamena za pomalo

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 22:09 ,

Audi A4 karavan -02

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 19:42 ,

Audi A4 karavan -02

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 18:35 ,

Audi A4 karavan -02

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 18:54 ,

Audi A4 karavan full oprema -02

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 21:01 ,

Audi A4 -97

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 12:50 ,

AUDI A4 Sportline -06

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999

Слични пребарувања

Audi a4 audi a4 audi a4 Audi a4 Audi a4 AUDI A4 Audi A4 Audi A4 Audi a4 audi a4

Кон почеток