Македонски | Shqip | English |

Polo | Радовиш | Возила

05 јан. 05:47 ,

Polo se prodava

50 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
17 окт. 10:31 ,

VW Polo 1.4 TDI 2002 god

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 17:39 ,

BMW 530D 218ks -05

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 14:35 ,

VW Polo dobro zacuvano

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 12:27 ,

VW Polo tdi 1.4 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
07 јул. 13:37 ,

VW POLO 1.4 TDI -07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 мај 14:13 ,

VW Polo -98

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
11 мар. 15:36 ,

VW Polo -05

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
12 фев. 18:53 ,

VW POLO 1.9 TDI EURO 3 -01

2 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 22:30 ,

VW Polo -97 Moze i zamena

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
17 ноем. 23:38 ,

VW Polo benzinec 1.4 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 10:45 ,

VW Polo -00 so full oprema

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 19:41 ,

VW Polo TDI -01

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 23:54 ,

VW POLO 1.4 tdi -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999

  • polo në kategorinë Автомобили
  • Polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • Polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили
  • polo në kategorinë Автомобили

Кон почеток