Македонски | Shqip | English |

Ford | Ресен | Возила

22 јан. 13:45 ,

Ford Galaxy

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 авг. 23:42 ,

се продава Ford Escort

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
31 мај 20:23 ,

Ford Fiesta1.2

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
31 мај 20:19 ,

Ford Fiesta 1.6 Benzin

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
02 јан. 17:27 ,

Ford Mondeo Titanium TDCI 2.0

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 16:07 ,

Ford Escort -00

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 15:27 ,

Ford Escort

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 21:37 ,

Ford Escort itno i evtino

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 45 000 - 49 999
01 фев. 11:29 ,

FORD FIESTA Benzin

500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
09 ноем. 13:52 ,

Ford Escort 1.6 16v 90KS

560 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 20:29 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCİ

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 19:50 ,

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 15:20 ,

Ford Mondeo titanium TDCI 2.O

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 15:53 ,

Ford Focus karavan 1.4

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 16:05 ,

FORD FOCUS1.6 TDCI PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 09:12 ,

FORD FOCUS C-MAX GHIA 1.6 CDTI 109 KS EXTRA -04

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 17:10 ,

FORD FOCUS 1.8 TDDI -00 PRODADENO

1 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 12:38 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90ks -06

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 15:08 ,

FORD MONDEO 2.0 TDCI -05 PRODADENO

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 21:20 ,

Ford Fiesta -95

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
16 мар. 11:35 ,

Ford Fiesta 1.1 -95

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
09 фев. 10:59 ,

Ford Galaxy 2.3 -00

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 20:15 ,

Ford Orion 1.8 Dizel -97

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
13 дек. 17:51 ,

Ford Focus 1.8 tdci -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
12 ноем. 14:36 ,

Ford Focus 1.8 TDCI -03

2 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999


Кон почеток