Македонски | Shqip | English |

Opel | Ресен | Возила

22 јан. 19:10 ,

opel tigra 16v 1.6

14 000 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 09:01 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:43 ,

Opel Vectra 1.7 td Isuzu

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр. 19:40 ,

Opel Astra 1.7 CDTI -06 registrirana

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек. 20:18 ,

Opel Astra

490 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 12:21 ,

Opel Omega

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт. 04:06 ,

Opel Omega

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 23:35 ,

Opel Agila 1.0 benzin -03

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 20:23 ,

Opel Agila 1.0 12V Benzin

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 18:26 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

3 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 17:41 ,

Opel frontera

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
30 мар. 16:03 ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
10 ноем. 17:50 ,

Opel astra karavan 1.7TDI ne registrirana

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 21:37 ,

Opel Corsa -05 Neuvezena

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
23 јун. 22:41 ,

Opel Corsa D, 1.3 CDTI

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 17:52 ,

Opel Corsa 1.0 benzin

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 12:28 ,

Opel Astra g model

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 15:20 ,

Opel Corsa 1.0 benzin

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 22:02 ,

Opel Kadett

Година: 1984
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 20:30 ,

Opel Corsa

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 20:13 ,

Opel Corsa

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 апр. 21:39 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI KAKO NOVA PRODADENO

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 фев. 19:45 ,

Opel Kadett 1.3

Година: 1987
Километража: 55 000 - 59 999
07 јан. 15:56 ,

Opel Vectra 1.6 benzin plin

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 01:31 ,

Opel Astra 17cdti moze zamena

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 10:47 ,

OPEL ASTRA COSMO 1.7 DTI

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 15:41 ,

Opel Corsa 1.0

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
24 септ. 19:49 ,

OPEL ASTRA 2.0 CDTI - 00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 18:39 ,

Opel Vectra 1.8 16v so atestiran plin -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан. 18:03 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 18:53 ,

Opel Corsa b 17d

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
20 авг. 21:44 ,

Opel Vectra 1.8 16v so atestiran plin -99

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999

  • opel corsa në kategorinë Автомобили
  • opel corsa në kategorinë Автомобили
  • Opel në kategorinë Автомобили
  • OPEL ASTRA në kategorinë Автомобили
  • Opel astra në kategorinë Автомобили
  • Opel corsa në kategorinë Автомобили
  • Opel corsa në kategorinë Автомобили
  • Opel corsa në kategorinë Автомобили
  • Opel astra në kategorinë Автомобили
  • opel corsa në kategorinë Автомобили

Кон почеток