Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мај 22:29
Link:
, ,

Mercedes-Benz B180 2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 14:33
Link:
, ,

Land Rover Freelander 2

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 19:55
Link:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 01:59 , ,

Lexus GS 300 executive

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 01:58 , ,

Se prodava BMW E46 320D Facelifting

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:59 , ,

mazda 6 2.0 136 ks

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:08 , ,

BMW 520 dizel

2 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 23:15 , ,

BMW 318 D

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:15 , ,

Mini 1.6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:55 , ,

Audi A5

123 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:08 , ,

AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI BI-TURBO 313ks

29 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 19:59 Претпријатие , ,

Bmw 320D coupe AutoBern

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 18:43 , ,

Opel Corsa D 1.3 DTI 2009 full oprema

3 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:01
Link:
, ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:44 , ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:40 , ,

Renault Megane

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 15:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 14:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:36
Link:
, ,

Mitsubishi Colt 1.5 automatic plin od MK

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:32 , ,

VW JETTA 2.0 TDI 103KW -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:18 Претпријатие , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi neuvezena

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:38 Претпријатие , ,

Nissan Micra 1.2benz/plin AutoMilano 6meseci garancija

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:38 Претпријатие , ,

Mazda 3 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:38 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:37 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:37 Претпријатие , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 09:37 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:37 Претпријатие , ,

BMW 520d AutoMilano 6meseci garancija

32 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:36 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

7 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:36 Претпријатие , ,

Peugeot 407 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:35 Претпријатие , ,

Audi A3 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:35 Претпријатие , ,

Mini Cooper 1.6benz/plin AutoMilano 6meseci garancija

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:35 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4hdi AutoMilano 6meseci garancija

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:34 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации