Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 мај 12:29
Link:
, ,

Audi A4 2.0TDI 140ks

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 13:22
Link:
, ,

BMW G30 520d FULL M PACKET “BLACK EDITION”

39 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999

Денес 02:53 , ,

MERCEDES E300 HYBRID TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:59 , ,

Vw passat b8 2.0 tdi DSG 190 hp

19 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 01:58 , ,

Opel Zafira B 1.9tdci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:09 , ,

Peugeot 307 1.6 hdi 80kw

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:44
Link:
, ,

MAZDA 3 - 2009 godina PLIN

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:43 , ,

PEUGEOT 206cc 1.6 HDI UNIKAT

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:38 , ,

Peugeot Partner Tepee 1.6HDI 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:08 , ,

Citroen C Crosser 2.2

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:43 , ,

Citroen c4 grand pikaso

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:14 , ,

BMW 730

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:46 , ,

Audi A4 s-line

5 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Вчера 14:19 , ,

Fiat 500 1.3 multijet 2011 unikat

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:18 , ,

Audi A4

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 13:48 Претпријатие , ,

BMW X5 4.0d 313Ps 2015 Panorama

38 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:53 , ,

Mercedes-Benz Viano 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:17 , ,

VW Golf 1.6 dsg

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:21 , ,

MERCEDES E220.

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:17 Претпријатие , ,

BMW 730d LONG Verzija Individual 2011 God “TOP SOSTOJBA”

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:05 Претпријатие , ,

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW(110KS) 2009 GODINA HIGH

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:51 , ,

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 09:55 , ,

Ford Focus 2.0 TDCI so full oprema 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:48 , ,

FORD FOCUS 2.0 TDCI - 6brzini, Full oprema - 2008god.

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:57 , ,

Mercedes-Benz C 270 cdi

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
06 мај 23:39 , ,

BMW 525

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
06 мај 22:06 , ,

Bmw X3 3.0 dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 21:58 , ,

Dodge Journey 2.0

Година: 2009
Километража: 30 000 - 34 999
06 мај 21:15 , ,

BMW 118d M-paket

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
06 мај 18:53 , ,

Skoda Yeti 2.0 TDI CR so DSG menuvac i 4X4 pogon

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
06 мај 17:20 , ,

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG EXTRA CENA

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 17:14 , ,

Opel Astra H sw 1.7cdti 92ks 125ks cosmo sport

3 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации