Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 04:05 , ,

BMW 520

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 04:05 , ,

BMW 520

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 03:45 , ,

FORD FOCUS 1.8

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:43 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 15:10 , ,

Audi A4 Karavan 2006 godina

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:10 , ,

Seat Ibizia 1.2 TDI 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:37 , ,

Seat Ibiza 1.2 TDI 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 00:03 , ,

Mercedes ml 320 4×4

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 17:03 , ,

Hyundai Pony

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 14:45 , ,

PASSAT 2.0 DSG KOZHA SHIBER (audi mercedes bmw opel seat)

11 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 00:05 , ,

Opel Corsa 2008 1.3 Ecoflex CDTI

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 20:21 , ,

VW Passat

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
15 мај 18:46 , ,

Volvo V50 1.6 Diezel od CH

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 15:51 Претпријатие , ,

VW Golf Plus 1.6 tdi 2011

7 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 15:35 , ,

Mercedes-Benz E 250 dizel 2010

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
12 мај 10:51 , ,

Bmw s1000rr

10 500 ЕУР

Година: 2012
11 мај 16:29 , ,

Polo 1.4

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 мај 16:32 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 14:49
Link:
, ,

Citroen C3 1.4 HDI 2008

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 00:32
Link:
, ,

Skoda Superb 2.0 tdi

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 01:10
Link:
, ,

Audi A3 Sportback S-line 2.0tdi dsg 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 22:22 , ,

Wv Golf 5 1.9 tdi 77 kw 2005 god

4 050 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
30 апр. 20:01 , ,

Se prodava

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:00 , ,

nisan

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:08 , ,

se prodava

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:08 , ,

Se Prodava.Peugeot 206.

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
30 апр. 10:06 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI BLUE MOTION

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 07:16 , ,

Ford Mondeo - Ghia

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
28 апр. 10:07 , ,

Ford Focus 1.8 dizel 2000

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 03:35 , ,

se prodava

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 23:45 , ,

Ford Mondeo 2.0 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации