Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор touran , по категорија , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: touran | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 02:41 , ,

vw touran

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
20 септ. 01:03 , ,

MERCEDES-BENZ E 270 CDI Elegance

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
21 авг. 23:18 , ,

Mercedes-Benz Е 270 Elegance

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
02 јун. 17:00 , ,

Wv Touran 1.9 TDI 77Kw 105Ks 6brzini god 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 03:29 , ,

VW Touran 1.6 FSI Benzin -04

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
07 мар. 17:46 , ,

Touran 1.9 TDI -04 full oprema

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 14:08 , ,

VW TOURAN -11 FULL OPREMA

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 23:43 , ,

VW Touran 2.0 TDI Automatic DSG -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
10 окт. 20:05 , ,

VW Touran

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 13:01 , ,

VW Touran -06 2.0 tdi 6 berzini

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 13:16 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 14:07 , ,

VW Touran

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
12 јул. 23:13 , ,

VW Touran tdi 1.9

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
30 апр. 23:43 , ,

EXTRA OPEL ZAFIRA 2.0dti -00

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 00:11 , ,

VW Touran 1.9 tdi

430 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 07:57 , ,

VW Touran 2.0 TDI 136 KS Full Oprema -03

5 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 12:38 , ,

VW TOURAN 1.9 TDI

4 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 23:53 , ,

VW Touran 1.9 TDI -04

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
01 ноем. 13:59 , ,

VW Touran 2.0 140ks - 06/12

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
01 јул. 18:32 , ,

VW Touran

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 21:04 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI

12 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 14:14 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGH LINE OPREMA HITNO

12 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 16:09 , ,

VW Touran DSG automatic

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 03:32 , ,

VW Touran

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 14:23 , ,

VW Touran 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 23:11 , ,

VW Touran

5 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
31 дек. 13:50 , ,

VW Touran

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 15:42 , ,

VW TOURAN 2.0 HIGHTLINE TDI AUTOMATIC

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 12:52 , ,

VW Touran 2.0 TDI -04 7 sedista

5 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 02:04 , ,

Chevrolet Aveo

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
23 јул. 16:51 , ,

VW TOURAN 1.9 TDI 5 sedista

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 10:54 , ,

VW Touran 1.9 tdi dsg

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 21:27 , ,

VW Touran 2.0 TDI 8V -07

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 авг. 19:32 , ,

VW Touran 1.4 tsi 103kw 140 ps -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 12:00 , ,

VW Touran 2.0 TDI 136KS -03

5 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 16:55 , ,

Subaru Forester Ekstra socuvan mnogu malce vozen

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
23 апр. 00:28 , ,

VW TOURAN -03

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 21:41 , ,

VW Touran 2.0 TDI 7 sedista 140 ks -03

5 990 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 15:35 , ,

VW Touran -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување touran | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

touran touran Touran Touran Touran Touran Touran Touran touran Touran

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации