Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 мај 22:02
Link:
Претпријатие , ,

porsche cayman 2018 posleden model

64 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
05 мај 14:53
Link:
, ,

Fiat 500 Abarth 2008

8 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:10
Link:
, ,

BMW f10 530 redizajn 2014

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 01:58 , ,

Land Rover 3.0 dizel 2016

55 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:58 , ,

Mercedes-Benz C Class 220CDI Avantgarde

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 01:58 , ,

MINI Cooper D 2009

5 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:50 , ,

ALFA ROMEO 159

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:26 , ,

Peugeot 307

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:03 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:23 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long Fourmatic V8 Americki

8 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:20 , ,

Renault Kangoo 1.5 dci 2011 63kw

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:13 , ,

Hyundai Matrix 1/5 dci so tri cilindra

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 22:09 , ,

Chevrolet Matiz benzin plin 2009

2 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 21:53 , ,

PEUGEOT 407 neuvezuvano

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:34 , ,

Hyundai Tucson 1.7 crdi 6mt2 priviledge 116hp

19 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 21:14 , ,

AUDI A5 COUPE 3.0 QUATRO

12 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 20:45 , ,

BMW 318d LCI (facelift) 2010

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:16 , ,

Mercedes-Benz CLS 350

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:26 , ,

VW Passat

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:00 , ,

Audi A4 2.0 TDI so 56000km

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 18:40 Претпријатие , ,

Audi A6

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:13 , ,

Lancia Tesis 2.4 JTD Kolata e vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:07
Link:
, ,

Mini One 1.6 90ks

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:04 , ,

BMW X5

7 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:11 , ,

VW EOS 1.4 TSi 122ks

13 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 15:42 , ,

Audi A6 2.0TDI Automatic Xenon Led

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:05 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 AVANTGARDE

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:53 , ,

Mercedes-Benz ML odlicen

9 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:03 , ,

Toyota RAV 4

19 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:14 , ,

VOLVO V40 D2 EDITION DIESEL 2.0 120KS LED NAVI

17 499 ЕУР Price Reduced

Година: 2018
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации