Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 јун. 09:53 , ,

Opel Corsa C 1.4 twinport

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 14:38 , ,

Mercedes-Benz dizel 2002

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 14:24 , ,

Mercedes-Benz E 270 dizel 2002

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 11:45 , ,

Се продава Hyundai Accent 1997 година.

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
20 апр. 14:43 , ,

Mercedes-Benz dizel 1999

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
08 апр. 17:29 , ,

Продавам итно

800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 30 000 - 34 999
02 апр. 04:18 , ,

Seat Ibiza 1,4 vo odlicna sostojba

2 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 09:12 , ,

Seat Leon 1.9

4 400 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 19:01 , ,

Smart for four 1.5 cdi 50 kw

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 фев. 13:12 , ,

OPEL ANTARA 2.2CDTI 2012 ODLICEN

105 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:32 , ,

Prodavam MERCEDES B180 CDI 7G

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 18:58 , ,

Se prodava

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
25 окт. 12:47 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin Plin

1 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 12:25 , ,

OPEL CORSA 1.4 twinport

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 10:52 , ,

MERCEDES-BENZ C 200 2.2 CDI BESPREKOREN

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 19:03 , ,

FIAT PANDA 1.1 -06 SO KLIMA

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 14:46 , ,

VW Fox -05

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 08:10 , ,

PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 110 KS

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 13:13 , ,

Opel Vectra -97

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
29 мај 21:26 , ,

Seat Cordoba

700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 15:15 , ,

Opel Vectra -97moze i vo delovi

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
22 апр. 23:59 , ,

Reno Clip 2012

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр. 14:25 , ,

VW Golf 1.9 TDI 11OKS ODLICEN

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации