Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:16
Link:
, ,

Citroen C4 Cactus 2020 nov

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999

Денес 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 23:26 , ,

HYUNDAI TUCSON -08 4X4 Diizel MK Reg Garazh F Opr

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:15 , ,

Ford Escort 1.8

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 21:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:09 , ,

Passat 2.0TDI 150PS Comfortline ACC SelfPark Heated Seats

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:40 , ,

Mercedes-Benz E 220

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:29 , ,

Range Rover HSE SPORT 3.6 TOP

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:25 , ,

Mercedes-Benz ML320 so AUTO PILOT full oprema

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:05 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

12 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:56 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

12 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:21 , ,

VW Golf 2.0TDI 2008

7 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:16
Link:
, ,

Citroen C4 Cactus 2020 nov

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 13:40
Link:
, ,

Honda Jazz 1.4 benzin i plin atest 2003

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:35
Link:
, ,

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN, PLIN ATEST // 2003 GODINA

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:52 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:44 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:36 , ,

Ford Focus dizel 2001 full oprema

1 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:36 Претпријатие , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

7 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:36 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5dci camera 360 Avto Miro

14 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:32 Претпријатие , ,

Audi Q5 2.0 TDI ultra led bixenon facelift Avto Miro

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:32 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 DCI Avto Miro

4 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:32 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:32 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6 hdi biznis euro 6 led navi Avto Miro

11 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:29 Претпријатие , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

7 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:28 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 D 2019 new model Avto Miro

16 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:27 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5dci camera 360 Avto Miro

14 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:26 Претпријатие , ,

Audi Q5 2.0 TDI ultra led bixenon facelift Avto Miro

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:25 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 DCI Avto Miro

4 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:25 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:23 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6 hdi biznis euro 6 led navi Avto Miro

11 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:22 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai 1.5 D 2019 new model Avto Miro

16 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:27 Претпријатие , ,

VW Golf 5 2.0 fsi sport

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:19 Претпријатие , ,

BMW GT 318 2.0D 140ks 2016 automatik exclusive odlicno

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации