Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 14:40
Линк
, ,

Renault Scenic RX4 itno

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 09:10
Линк
, ,

Opel Insignia 2.0 eco flex 2014 euro 6 motor

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:02 , ,

VW Polo 1.2 benzin

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:01 , ,

Mercedes-Benz GLK 220cdi 2015 4 matic

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Zafira

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:07 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:16 , ,

Citroen C5 2004g 2.0 Benzinec zacuvan sedan 100 kW

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:55
Линк
, ,

Jaguar XJ6, 4.2 litri 1971

8 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
Вчера 13:55 , ,

Toyota Corolla 1.4 Diesel

5 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:31 , ,

VW Passat tdi 1997

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:20 , ,

Citroen Xsara

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:30 , ,

Peugeot 206 cc 1.6 2005

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:10 , ,

BMW 320

21 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:03 , ,

Peugeot 308 1.6hdi 110ks exclusive full oprema

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:01 , ,

Honda FR-V 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:16 , ,

TOJOTA 2003 POLO I F.FOKUS DIZEL SO KLIMA

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 01:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 21:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 21:38 , ,

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 20:34
Линк
, ,

Honda Civic 1.8 i.-vtec Type S benzin

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 17:31 , ,

Prodavam Mini Cooper Sport

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 17:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
19 апр. 15:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
19 апр. 14:23 , ,

FIAT DOBLO CARGO 1.3 - 09 MULTIJET

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 14:22 , ,

Audi A3 2.0 TDI - 15 QUATTRO S-LINE

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 14:22 , ,

AUDI A3 2.0 TDI - 16 S-TRONIC

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 14:22 , ,

FORD FIESTA VAN 1.4 - 08 TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 14:22 , ,

AUDI A4 3.0 TDI - 15 ALLROAD

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации