Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:33
Линк
, ,

Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:56
Линк
Претпријатие , ,

VW Caddy 2.0 tdi 102hp euro 6 2019 prv gazda

16 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999

Вчера 23:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:44 , ,

Mazda RX-8

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
Вчера 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:53
Линк
, ,

VW Golf 2.0 TDI

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:33
Линк
, ,

Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2011

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

VW Caddy 2.0 tdi 102hp euro 6 2019 prv gazda

16 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Toyota Yaris 1.4dizel 66kw 2011

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Ford Fusion 1.4tdci 50kw 2006 prv gazda

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Ford C Max 1.6tdci 70kw 2012 g

6 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw 2011

4 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:53 Претпријатие , ,

Ford C Max 1.6tdci 85kw 2012

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:52 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2011

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:51 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016

7 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:50 Претпријатие , ,

Toyota Yaris 1.4dizel 66kw 2011

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:50 Претпријатие , ,

Ford Fusion 1.4tdci 50kw 2006 prv gazda

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:48 Претпријатие , ,

Ford C Max 1.6tdci 70kw 2012 g

6 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:47 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw 2011

4 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI odlicen sest brzini

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:59 , ,

Audi A4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
12 јун. 19:17 , ,

Citroen C5 exclusive

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 17:34 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 2010 Godina

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 17:28 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 2010 Godina

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 16:24 , ,

Ford Mondeo

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
12 јун. 12:42 Претпријатие , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 22:23 , ,

AUDI A8 3000

14 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 21:03 , ,

Opel Zafira B Model Sport

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 19:03 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 12:18 , ,

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 09:23 Претпријатие , ,

VW Passat CC 2.0 TDI 2010 avtomatik DSG

10 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации