Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 апр. 10:24
Линк
, ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:40 , ,

Mercedes-Benz

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:38 , ,

C5 2.0HDI 140KS so full oprema i hidraulika

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:59
Линк
, ,

Golf V 1.4 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:52 , ,

VW Polo

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:12 , ,

VW Touareg

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:06 , ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:36 , ,

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:13
Линк
, ,

VW New Beetle 1.6 tdi odlicna sostojba so full oprema

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:50
Линк
, ,

Punto EVO 2011g 1.3 multijet-DIESEL-75KS "FAB. NAVIGACIJA"

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:22 , ,

Audi A3 2.0TDi 8V 2007g UNIKAT

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:38 , ,

Citroen C4 1.6HDI

6 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:10 , ,

Peugeot 407 coupe 2,0HDI

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:01 , ,

Peugeot 407 coupe 2,0HDI

6 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:02 , ,

Lancia Ypsilon -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:01 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks 2011 godina

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:51 , ,

Peugeot 207 1.6 hdi

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:48 , ,

Audi A3 2.0tdi 8v 140ks 2007

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:48 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini odlicen

3 890 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:48 , ,

Renault Clio 1.2i 75ks 2007 kako novo

3 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:41 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci TITANIUM -09 reg cela god

4 390 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:07 , ,

Mitsubishi Lancer 170.000km -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации