Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


12 мај 13:13 , ,

Ford EcoSport 1.6

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
11 мај 20:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 15:20 , ,

VW Golf 5 1.4 benzin i plin

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 19:05 , ,

Bmw 320D 2008

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 19:21 , ,

Prodavan Mercedes-Benz C200 CDI

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:06 , ,

Registrirana do 24 april 2022

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
27 апр. 03:34 , ,

Praime prstenii so suplinaa 50 cm so 1 metar sirina

1 500 МКД

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
25 апр. 11:58 , ,

Betoski prsteni za shakti i za vodo meri

1 500 МКД

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
25 апр. 11:58 , ,

Mercedes A180 CDI

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 11:57 , ,

Mercedes A180 CDI

3 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 19:09 , ,

SE PRODAVA OPEL ASTRA

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
14 апр. 13:12 , ,

Renault Scenic 1.9 dci moze zamena

2 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 02:04 , ,

Mercedes e220 cdi Avantgarde 2008godina

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
28 мар. 23:26 , ,

Se prodava opel zafira

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
20 мар. 21:56 , ,

Mazda 6 2.0 dizel

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
19 мар. 20:05 , ,

Mercedes-Benz ml 280

8 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 15:59 , ,

VW Passat 2.0 2006

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 16:14 , ,

Sedad toledo 1.9 tdi

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 21:23 , ,

Seat Altea 2.0 TDI Registrirana

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 17:56 , ,

BMW E90 320d

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 13:15 , ,

Audi A4

1 750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 09:27 , ,

VW Golf 5 1.9

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан. 16:08 , ,

Bmw 320D

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 12:07 , ,

jugo 45 zolto

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 55 000 - 59 999
16 јан. 10:19 , ,

Југо флорида бела 90

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
16 јан. 10:06 , ,

Jugo Florida crvena 95

150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
16 јан. 09:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации