Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 мај 16:56 , ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 2014

35 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
03 мај 22:02 Претпријатие , ,

porsche cayman 2018 posleden model

64 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
18 фев. 13:34 , ,

Kia Cee'd 1.4 -10

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 14:09 , ,

Mercedes AMG Sport Line itno se prodava

43 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
05 фев. 10:18 , ,

Audi Q7 3.0 TDI Quatro -15

29 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
28 авг. 14:54 Претпријатие , ,

Mitsubishi L200 2.5 DI-D Intense Double Cab

18 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 авг. 11:38 , ,

ZAMENA BMW X5 M POWER 555KS ZA STAN ILI DUKAN

32 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 19:51 , ,

MERCEDES E250 COUPE

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 04:30 , ,

MERCEDES BENZ GLE 350 SE MENUVA ZA STAN VO SKOPJE

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
16 мар. 18:42 , ,

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED BLACK EDITION

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 13:06 , ,

AUDI Q8 50TDI 330HP ABT POWER

110 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
01 фев. 08:25 , ,

Opel Insignia 2000 cdti

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
26 ноем. 11:37 , ,

Land Rover Range Rover Sport 2.7 HSE

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 21:46 , ,

Audi A8

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 15:09 , ,

BMW 530 odlicna sostojba servisiran

20 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 12:03 , ,

Mercedes-Benz CLS 350

29 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 дек. 10:04 , ,

Opel Insignia prv gazda odlicna sostojba

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
10 окт. 00:50 , ,

VW Touareg

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
16 фев. 21:13 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E 200 cdi

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 14:41 , ,

VW TIGUAN R LINE ULTRA FULL OPREMA

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
08 јул. 18:57 , ,

Hummer H2 -09

30 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 18:05 , ,

AUDI A8 4,2 TDI SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA -07

20 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
28 апр. 21:18 , ,

Toyota RAV 4 -03

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 20:52 , ,

Land Rover Range Rover SPORT 2.7 -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 12:53 , ,

BMW X5 3.0D 173KW -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
22 окт. 10:26 , ,

BMW X5 3.5d -14

55 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
18 окт. 16:47 , ,

VW Jetta -11

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
15 авг. 13:13 , ,

BMW X5 -07

18 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 17:24 , ,

Mercedes E 200 cdi -08

10 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
15 јан. 19:51 , ,

LAND ROVER FREELANDER II td4 s -08

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации