Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiat punto , по категорија , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiat punto | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:21
Линк
, ,

Se prodava Fiat Punto

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 12:45 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S

3 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:37 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S

3 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:24 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET UNIKAT REGISTRIRANA

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:14 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET UNIKAT REGISTRIRANA

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:03 , ,

FIAT.PUNTO.1.4.BENZIN.03 GOD.KLIMA.ATES.PLIN.NOVO.FULL

1 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:21 , ,

Se prodava Fiat Punto

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 11:20 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.2 ATESTIRAN PLIN AVTO MIRO

4 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:18 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.2 ATESTIRAN PLIN AVTO MIRO

4 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:58 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:26 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 I AUTO ZVEKI

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 21:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 20:51 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 19:10 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 48KW -10 PERFEKT

2 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 18:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET 66KW 07GOD SPORT

3 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 16:41 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-Jet Dizel 90KS 6 Brzini

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 16:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
05 мар. 12:20 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO II SX 1.2 REG DO 10.12.21 SO OPREMA

1 390 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 12:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 10:45 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
04 мар. 10:50 , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75KS STYLE 2015G

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
04 мар. 09:56 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET ABARTH VERSION

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 10:50 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO -06 1.9 MJT AUTOBERN

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 10:49 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i PLIN AUTOBERN

3 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување fiat punto | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации