Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4x4 , по категорија , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4x4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 мар. 13:15
Линк
, ,

PEUGEOUT 4007 2.2 HDI KS 158 4X4

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 10:57 , ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
06 мар. 12:53 Претпријатие , ,

TOYOTA RAV4 4X4 2.2 D-4D 150KS LUXURY AUTOMATIC

16 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 03:46 , ,

⭐DAIHATSU TERIOS 1.5 FULL OPREMA 4x4⭐

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
05 мар. 21:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 21:25 Претпријатие , ,

MINI COUNTRYMAN ALL4 1.6 D 80KW PERFEKTEN ZAMENA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 13:15 , ,

PEUGEOUT 4007 2.2 HDI KS 158 4X4

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 23:06
Линк
Претпријатие , ,

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 12:07 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0TDI 110ks -10

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:23 , ,

Mercedes-Benz GLE 350 d 4Matic 9G-TRONIC AMG Line, 2017.4100

8 995 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 08:42 Претпријатие , ,

Jeep Patriot 2.0CRD 4x4 prv sopstvenik

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 20:57 , ,

Jeep 2.0 Crd - 4x4 Compass 2008 God Klimatronic

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 15:21 , ,

OTKUPUVAM DZIPOVI TERENCI SEKAKVI KIA NISSSAN LADA

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
09 фев. 12:27 , ,

Audi Q5 -11 2.0 TDI

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 16:14 , ,

JEEP COMPASS 2.0 LONGITUDE 4x4 SO 427 KM, NOV (NEW AUTOS MK)

32 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
01 фев. 23:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TSI 190 KS / 4Motion / DSG

23 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
31 јан. 01:49 , ,

CITROEN DS5 HYBRID 4, 63.000 KM, EDINSTVENA VO MK, 4x4, FULL

19 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
22 јан. 12:11 , ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 -14

35 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
17 дек. 15:48 Претпријатие , ,

LANDROVER FREELANDER 2 2.2TD4 AUTOMATIK 4x4-08

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 дек. 21:07 Претпријатие , ,

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDi 140ks 4WD ( 4x4 )-06

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 09:39 Претпријатие , ,

Fiat Sedici 1.9 M-Jet 4x4

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 02:21 , ,

se prodavam land rover

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување 4x4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4X4 4x4 4x4 4x4 4x4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации