Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 00:26 , ,

VW Jetta

700 ЕУР

Година: 1989
Километража: 25 000 - 29 999
06 мај 23:20 Претпријатие , ,

Ford Connect 1.8 tdci 2011

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 22:54 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9tdi 2008

4 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 20:17 , ,

Audi A4 TDI 2.5 -03 120kw 163 KS Perfektno

4 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
05 мај 12:06 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 11:54 Претпријатие , ,

Ford Transit 2.2 CDTI

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
01 мај 17:30 Претпријатие , ,

VOLVO C.30 1.6 HDI 2009 god

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 18:54 , ,

Opel Astra F full oprema plin atest

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 00:02 , ,

VW Passat CC 2009 r-line full oprema

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр. 19:13 , ,

golf

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 02:04 , ,

Se prodava Passat B5

111 111 МКД

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 16:11 , ,

Mercedes-Benz E 350cdi 2012 Amg 3.5 265k

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 14:49 , ,

Peugeot Boxer 2012

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

CITROEN XSARA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 18:39 , ,

Citroen Xsara

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 , ,

Mercedes benz

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 16:44 , ,

BMW X6 3.0 x drive full oprem

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 11:42 , ,

Se prodava Ford Mondeo turbo diesel

111 111 МКД

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
21 фев. 19:20 , ,

Seat alhambra 2007 1.9 116v (4800€) tel 070270182

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
15 фев. 15:57 , ,

Peugeot 807 -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 02:02 , ,

Se prodava Fiat Punto GRANDE 2006 Dizel Motor 1.3 Kolata e

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
29 јан. 11:52 , ,

MINI COOPER MOZE I ZAMENA

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
24 јан. 11:43 , ,

Ford mondeo na delovi 1.8 , 85kw ,116ks

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
16 јан. 21:08 , ,

Saxo 1.0benzin NEMA PLIN

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 13:32 , ,

Za kes ekstra cena

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
12 јан. 13:31 , ,

Opel Rekord Old timer

10 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
11 јан. 01:28 , ,

Opel Rekord Old timer

10 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
21 окт. 10:16 , ,

VW Golf 5 -07

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 00:47 , ,

Prodavam mercedes c220 cdi avtomatik mozna zamena

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
18 окт. 17:55 , ,

Се продава

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
07 окт. 19:45 , ,

Se prodava audi a4

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 18:39 , ,

GOLF 6 HITNO

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
23 септ. 18:05 , ,

Ford mondeo 2 ka 1997 za delovi hitno

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
15 септ. 11:57 , ,

Ford Mondeo 2 Ka -97

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 21:40 , ,

Skoda Fabia 1.2 HTP 2005

1 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:25 , ,

Alfa Romeo 147 1.9jtd -01 full oprema

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 13:33 , ,

Mercedes-Benz A 200 Avangard

3 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 00:54 , ,

Opel Astra

350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
10 јул. 09:39 , ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации